Narty - wyjazdy jednodniowe - Dzieciaki w formie

Narty – wyjazdy jednodniowe

Całodniowe wycieczki narciarskie

Wycieczki narciarskie - niedziele na nartach!

Niedzielne wycieczki narciarskie to prawdziwa gratka dla dzieciaków, które kochają szusowanie na nartach! Dla dzieci średniozaawansowanych i zaawansowanych

Wycieczki dedykowane są tym z dzieci, które są w stanie odbyć szkolenie grupowe, potrafią korzystać z orczyka/kanapy; posiadają umiejętności hamowania, skręcania, samodzielnej jazdy w grupie.

Jeździmy do końca lutego! (jeśli pozwalają warunki, stoki są czynne itp.). Jak wygląda plan dnia naszych wycieczek?

Nauka i dużo emocji!

Świetna zabawa

Szkolenia grupowe

Gdzie i kiedy?

Zbiórka: Parking Carrefour Zakopianka na wysokości napisu Carrfour, godz. 7:30 – w przypadku, gdy dzieci jadą z nami (oferujemy transport).Zbiórka dla dzieci, które na miejsce docierają z rodzicami: godz. 10:00 ( godzina uzależniona jest od stoku narciarskiego na który jedziemy)10:00-14:00 – szkolenie w grupach zaawansowania, uwzględniające przerwę na stoku na posiłek i ciepły napój (30 minut).W razie zainteresowania większej ilości dzieci serwujemy kilka grup zaawansowania pod opieką trenerów narciarstwa.

Powrót do Krakowa: około 16:30-17:00 ( dokładną godzinę ze względu na korki podajemy z trasy)

Cena: 175 zł (transport, szkolenie) lub bez dojazdu 150 zł. + karnet na stok, który zakupujemy wspólnie w kasie stoku na miejscu w trakcie zbiórki.

Jeśli Wasze pociechy nie mają sprzętu narciarskiego lub czegoś Wam brakuje ( np. kask, narty, kijki) na miejscu są wypożyczalnie.

Zapisy: 536 363 341 – Pani Monika
kontakt@dzieciakiwformie.pl