Dla szkół lub przedszkoli - Dzieciaki w formie

Dla szkół lub przedszkoli

Dla grup zorganizowanych

Zajęcia pełne inspiracji i sportowego ducha!

Dla grup zorganizowanych proponujemy organizację następujących zajęć:

Rolki

 

w okresie od kwietnia do października zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na rolkach odbywają się na świeżym powietrzu. Zajęcia obejmują naukę i doskonalenie jazdy na rolkach/łyżwach prowadzone z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu sportowego, pozwalającego wplatać w zajęcia elementy gier i zabaw rozwojowych. Jeśli przy Państwa obiekcie znajduje się odpowiednie miejsce do tego rodzaju aktywnosci – zapraszamy do kontaktu! Czas trwania: 45 minut
Untitled design(3)

Narty i snowboard

 

nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Obejmuje: gry i zabawy na śniegu, wyścigi, jazdę slalomem, podstawowe techniki jazdy i hamowania, dla bardziej zaawansowanych dzieci triki i ewolucje na śniegu. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich i trwają odpowiednio 1 godzinę dla zajęć indywidualnych oraz do 4 godzin dla zajęć grupowych. Oprócz tego zapewniamy inne atrakcje, m.in. zjazdy na jabłuszkach, lepienie bałwana, kulig, ognisko.
Untitled design(1)

Zajęcia fikołkowo-przeszkodowe

 

przewroty, “fikołki”, skakanie, podskoki, czołganie i inne przygody & przeszkody – autorski program zajęć Darka Ilnickiego – sportowca, biegacza oraz trenera biegów ekstremalnych – specjalnie dla dzieci, które są nie tylko aktywne & ruchliwe – zajęcia dla dzieci, które lubią przygody! Czas trwania zajęć: 30-45 min.

Warsztaty kulinarne 

 

to cykliczne zajęcia, podczas których dzieciaki mają okazję poznać nowe smaki, przekonać się do powszechnie nielubianych warzyw i owoców, poeksperymentować i pobróbować swoich sił w kulinarnym świecie.

Nauka pływania / Zajęcia ruchowe na basenie

Rolki

Warsztaty kulinarne

Narty / snowboard

Pytania, rezerwacja wolnych terminów

 

Jadwiga Bryś

kontakt@dzieciakiwformie.pl       |        +48 533 308 286

Joanna Mentel 

(tylko warsztaty kulinarne i psychoedukacyjne)

gotowanie@dzieciakiwformie.pl      |      +48 | 791 487 666

 

 

Przy zapisach prosimy podać rodzaj instytucji, wiek dzieci, liczbę dzieci, preferowane terminy, poziom zaawansowania oraz swoje imię i nazwisko wraz z telefonem kontaktowym.