Narty - nauka jazdy - Dzieciaki w formie

Narty – nauka jazdy

Narty – Sobota w Siepraw-ski!

Zapraszamy na zimowe szaleństwa!

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywa się w większości z zastosowaniem specjalistycznych gier i zabaw, w których najmłodsi w atmosferze wspaniałej zabawy uczą się bądź doskonalą technikę jazdy.

Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, na oznaczonym i specjalnie przystosowanym do zajęć stoku. Dzieci szybko przyswajają technikę jazdy, pozytywnie rywalizują i uczą się głównie poprzez zabawę – pojedynczo lub wspólnie z rówieśnikami.

Prowadzimy następujące zajęcia:

Nauka:

 

Zajęcia odbywają się w grupach zaczynających się od 1-4 osób. Małe grupy oraz indywidualne podejście do każdego dziecka gwarantuje, że Wasza pociecha dobrze się bawiąc, poznaje pierwsze tajniki jazdy na nartach/snowboardzie. 

Przede wszystkim jednak skupiamy się na sieprawskim stoku na dzieciach, które rozpoczynają przygodę z nartami, chcą przygotować się na wyjazd na obóz narciarski (nauka jazdy na taśmie, opanowanie orczyka, jazda pługiem, hamowanie). Dlatego też zapraszamy na lekcje indywidualne, na których – z indywidualnym podejściem trenera – dziecko nabędzie podstawowe umiejętności i z pewnością – pokocha biały i zimowy sport! 

Doskonalenie:

 

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy samodzielnie potrafią poruszać się na nartach i potrafią hamować. Nasi instruktorzy pomagają w doskonaleniu stylu jazdy oraz uczą podstawowych ewolucji na nartach – w bezpieczny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw sportowych:

  • dla dzieci od 4. roku życia
  • dla młodzieży do 15. roku życia
  • dla młodzieży powyżej 15. roku życia
  • dla dorosłych

W trakcie zajęć, jeśli koncentracja dziecka spadnie, instruktor szybko zareaguje i zaproponuje coś, co spowoduje, że zapał szybko powróci – jazda na jabłuszku, lepienie bałwana czy walka na śnieżki na pewno wzbudzi niemałe zainteresowanie.

Wykwalifikowana kadra

Indywidualne podejście

Nauka poprzez zabawę

Gdzie i kiedy?

Zimowe soboty w Sieprawiu! 🙂

 

Jeden z najlepszych podkrakowskich stoków do nauki – Siepraw.

 

Minimalny wiek

4 lata

Lekcja indywidualna 

1 godzina = 90 zł + cena za przejazdy (w zależności od wyboru stoku)

karnet 4 lekcji: 340 zł (85 zł/lekcja).

Zajęcia grupowe

zajęcia grupowe dla początkujących: grupy od 2 do 4 osób,

czas: 1 godzina = 55 zł (dziecko powinno już  samodzielnie jechać pługiem na nartach i wjeżdżać na małym orczyku) + cena za przejazdy.

Ruch na świeżym powietrzu stanowi świetny trening

dla całego ciała!

 

  • wzmacnia wszystkie grupy mięśnie, poprawia kondycję i koordynację ruchową
  • wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie krwi i dotlenienie całego organizmu
  • rozwija u dzieci koordynację wzrokowo-ruchową, zwiększa wytrzymałość, doskonali równowagę
  • zapewnia świetną zabawę na stoku.