BASEN COMARCH

Głównym założeniem zajęć jest adaptacja dziecka do środowiska wodnego i nauka podstawowych technik poprawnego pływania. Systematyczne zajęcia na basenie wpływają pozytywnie na rozwój dziecka i utrzymanie prawidłowej postawy. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy poprzez różnego rodzaju ćwiczenia w formie gier i zabaw pokazują, że wysiłek sportowy w wodzie może być bardzo przyjemny. Zajęcia odbywają się w 3 grupach zaawansowania: grupa początkująca: 4 osoby, grupa średnio-zaawansowana: 5 osób, grupa zaawansowana: 6 osób.

DSC_0199

W trakcie trwania kursu (semestru) nauki oraz doskonalenia pływania każdy z Rodziców otrzyma ocenę umiejętności dziecka – autorski, przygotowany przez instruktorów Dzieciaków w formie arkusz oceny umiejętności. Wyszczególniliśmy cztery poziomy zaawansowania, a każdemu z nich odpowiadają konkretne umiejętności i elementy, które rozwijane są w trakcie nauki. Arkusz jest cenną informacją dla Rodzica, który jest świadomy jakie postępy czyni dziecko w wodzie.

10.09-11.01semestr jesień_16 zajęć544 PLN14 zajęć - sobota476 PLN

Terminy:

poniedziałek, godz. 16:15, 17:00, 17:45

piątek, godz. 16:15, 17:00, 17:45

 

basen comarch info

Dodatkowe informacje:
 
Płatności za karnety zajęć prosimy o dokonanie przed rozpoczęciem semestru nauki na konto bankowe p. Dariusza lub gotówką (przed lub po zajęciach). Dziękujemy :) 
Po wcześniejszym zgłoszeniu płatności można dokonać w 2 ratach. Na początku semestru oraz do końca października (2 rata).
*Lekcja pokazowa/pojedyncza: 34 zł
*Zniżka dla rodzeństwa (karnet): 50 zł
 
*ODRABIANIE ZAJĘĆ: 3 lekcje na dany semestr. Czas realizacji :) Do końca konkretnego semestru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Girl child swimmer in a red bathing suit on a background of the pool inside the room with glasses and a cap

MINIMALNY WIEK

4 lata

KOSZT & ZNIŻKI

Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł 

Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

45 minut

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • kostium kąpielowy, czepek, okulary
 • klapki
 • ręcznik, ubranie na zmianę

PROWADZĄCY:

REGULAMIN ZAJĘĆ

 1. Wejście na zajęcia odbywa się po uregulowaniu płatności za zajęcia najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego semestru.
 2. Przed rozpoczęciem semestru zajęć z pływania należy skonsultować się z lekarzem i dopytać o ewentualne przeciwwskazania.
 3. Każde zajęcia trwają 45 minut. Przed ich rozpoczęciem należy zmoczyć ciało pod prysznicem.
 4. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do posiadania czepka, klapek oraz stroju kąpielowego.
 5. Należność można regulować w dwóch ratach. Druga rata płatna jest przed upłynięciem połowy zajęć danego semestru.
 6. W przypadku nieobecności zgłoszonej (min. 4 h przed zajęciami) na maila kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 |  533 308 286 możliwe jest odrobienie zajęć (max 2 razy) w późniejszym terminie po ustaleniu z właścicielem.
 7. Opłata za kurs nie podlega zwrotowi i nie może być przełożona na następną edycję.
 8. Chęć uczestniczenia w kolejnym semestrze należy zgłosić i uiścić najpóźniej na pierwszych zajęciach kolejnej edycji kursu.
 9. Odpowiedzialność za dzieci do czasu rozpoczęcia zajęć i po ich zakończeniu ponoszą rodzice. Prosimy nie pozostawiać dzieci na basenie bez opieki przed rozpoczęciem zajęć.
 10. Odrabiać zajęcia można tylko w danym semestrze i nie przechodzi na następny semestr.
 11. Osoby, które nie wyrażają zgody na zamieszczenie na stronie internetowej www.dzieciakiwformie.pl oraz Facebooku zdjęć z udziałem dzieci proszone są o przekazanie takiej informacji instruktorowi.
 12. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu Pływalni.
 13. Decyzja o zapisaniu się na kurs jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

INNE BASENY:


Międzyszkolny Basen Pływacki
MIĘDZYSZKOLNY BASEN PŁYWACKI

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego
BASEN UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO