NARTY – SOBOTA W SIEPRAW-SKI!

Zapraszamy na zimowe szaleństwa! Nauka jazdy na nartach prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywa się w większości z zastosowaniem specjalistycznych gier i zabaw, w których najmłodsi w atmosferze wspaniałej zabawy uczą się bądź doskonalą technikę jazdy. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, na oznaczonym i specjalnie przystosowanym do zajęć stoku. Dzieci szybko przyswajają technikę jazdy, pozytywnie rywalizują i uczą się głównie poprzez zabawę – pojedynczo lub wspólnie z rówieśnikami.

12633531_1131666046851948_1901105793221633495_o

Prowadzimy następujące zajęcia:

Nauka: Zajęcia odbywają się w grupach zaczynających się od 1-4 osób. Małe grupy oraz indywidualne podejście do każdego dziecka gwarantuje, że Wasza pociecha dobrze się bawiąc, poznaje pierwsze tajniki jazdy na nartach/snowboardzie. Przede wszystkim jednak skupiamy się na sieprawskim stoku na dzieciach, które rozpoczynają przygodę z nartami, chcą przygotować się na wyjazd na obóz narciarski (nauka jazdy na taśmie, opanowanie orczyka, jazda pługiem, hamowanie). Dlatego też zapraszamy na lekcje indywidualne, na których – z indywidualnym podejściem trenera – dziecko nabędzie podstawowe umiejętności i z pewnością – pokocha biały i zimowy sport! 

Doskonalenie: Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy samodzielnie potrafią poruszać się na nartach i potrafią hamować. Nasi instruktorzy pomagają w doskonaleniu stylu jazdy oraz uczą podstawowych ewolucji na nartach – w bezpieczny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw sportowych:

  • dla dzieci od 4. roku życia
  • dla młodzieży do 15. roku życia
  • dla młodzieży powyżej 15. roku życia
 • dla dorosłych

W trakcie zajęć, jeśli koncentracja dziecka spadnie, instruktor szybko zareaguje i zaproponuje coś, co spowoduje, że zapał szybko powróci – jazda na jabłuszku, lepienie bałwana czy walka na śnieżki na pewno wzbudzi niemałe zainteresowanie.

Ruch na świeżym powietrzu stanowi świetny trening dla całego ciała: wzmacnia wszystkie grupy mięśni, poprawia kondycję i koordynację ruchową oraz wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie krwi i dotlenienie całego organizmu. Ponadto rozwija u dzieci koordynację wzrokowo-ruchową, zwiększa wytrzymałość, doskonali równowagę oraz zapewnia świetną zabawę na stoku.

 

SEZONOWOŚĆ ZAJĘĆ

Jeździmy od pierwszego śniegu do końca sezonu (marzec, kwiecień, w zależności od ilości opadów, jakości śniegu, stopnia naśnieżenia stoków naturalnym i sztucznym śniegiem, stopnia przygotowania stoków do komfortowych warunków nauki i jazdy).

12662686_1131665766851976_3725138130667828843_n

TERMINY & MIEJSCE:

Zimowe soboty w Sieprawiu! :)

Jeden z najlepszych podkrakowskich stoków do nauki – Siepraw. Miejsce, zobacz tutaj.

MINIMALNY WIEK

4 lata

LEKCJA INDYWIDUALNA

1 godzina = 90 zł + cena za przejazdy (w zależności od wyboru stoku)

karnet 4 lekcji: 340 zł (85 zł/lekcja). 

ZAJĘCIA GRUPOWE

 • zajęcia grupowe dla początkujących: grupy od 2 do 4 osób, czas: 1 godzina = 55 zł (dziecko powinno już  samodzielnie jechać pługiem na nartach i wjeżdżać na małym orczyku) + cena za przejazdy.

narty-dziecko-sport-zima-stok-GALLERY_MAIN-31752

ZAPISY

logo1

mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 |  536 363 341

Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • rękawiczki,  ciepły strój narciarski/snowboardowy, kask i czapkę
 • gogle w przypadku gdy będzie prószył śnieg mile widziane
 • swój sprzęt narciarski/snowboardowy (jeśli dzieci są pierwszy raz na stoku, lepiej wypożyczyć)