Zajęcia obozowe-fajowe i opieka podczas wyjazdu

Na naszym obozie przebywają: kierownik obozu, instruktorzy nauki jazdy na nartach, wychowawca kolonijny. Kadra instruktorów i jej liczebność uzależniona jest od ilości dzieci jadących na ferie i biorących udział w szkoleniu narciarskim. Zarówno podczas szkolenia, jak również w trakcie jego trwania oraz po jego zakończeniu dzieci jadące samodzielnie znajdują się cały czas pod naszą opieką. 

Co nas wyróżnia?

➡ organizujemy czas dzieciom w sposób kreatywny, pobudzający ich wyobraźnię, kształtujący samodzielne i twórcze myślenie

➡ pomagamy i wspieramy przy jednoczesnej nauce oraz zachęcania do prób “zrób to sam” – jak sprawić, aby dziecko było samodzielne? Trzeba mu na to pozwolić :)

➡ pielęgnujemy kontakt dziecka w grupie i z grupą podczas zabaw ruchowych – integracyjnych, drużynowych, artystycznych

➡ jako kadra aktywnie uczestniczymy we wszystkich inicjowanych przez nas zabawach – walka na śnieżki czy budowanie bałwana nie jest nam obce! :)

Zajęcia dodatkowe w czasie wolnym od jazdy na nartach:

➡pikselowelove – warsztaty pikselowe pobudzające wyobraźnię, cierpliwość, kształtujące motorykę małą, a przede wszystkim – okazja do wykonania prawdziwych dzieł sztuki, o jakich nawet nie śniliście, drodzy dorośli!

➡ zajecia fikołkowe – tory przeszkód, pokonywane na czas i dla zabawy (przewroty, slalomy, tunel itp.) przy wykorzystaniu sprzętu sportowego oraz kreatywności naszej kadry :)

➡ dyskoteka dla małych z udziałem dużych – zapraszamy!

➡ seanse filmowe

➡ zimowe podchody

➡ ABC planszówek – rozkładamy się i jedziemy z tym! Gry, planszówki, puzzle, kalambury, twister :)

➡ w przypadku odpowiednich warunków pogodowych – KULIG dla dzieci!

➡ jak zima to zima, a zima nie zapomina! Zimowe uciechy na świeżym powietrzu – radosna twórczość własna – bałwany, gałgany i inne śnieżki :) 

➡ rozgrywki w jeździe na jabłuszkach

➡ warsztaty artystyczne dla cierpliwych i cierpliwych inaczej

➡ łowienie jabłuszek bez użycia rąk, mumia z dzieci (zimowa wersja zakopywania się w piasku :))

➡ na zakończenie każdego obozu: gala finałowa z medalami + projekcja filmu z jazdy na nartach

 

38301004_2102089373142939_4831554710093692928_n