Zajęcia dla szkół i przedszkoli

DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ ORGANIZUJEMY:

Przedszkola logo

  • Rolki  – w okresie od kwietnia do października zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na rolkach odbywają się na świeżym powietrzu.  Zajęcia obejmują naukę i doskonalenie jazdy na rolkach/łyżwach prowadzone z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu sportowego, pozwalającego wplatać w zajęcia elementy gier i zabaw rozwojowych. Jeśli przy Państwa obiekcie znajduje się odpowiednie miejsce do tego rodzaju aktywnosci – zapraszamy do kontaktu! Czas trwania: 45 minut

Untitled design(3)

  • Narty i snowboard – nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Obejmuje: gry i zabawy na śniegu, wyścigi, jazdę slalomem, podstawowe techniki jazdy i hamowania, dla bardziej zaawansowanych dzieci triki i ewolucje na śniegu. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich i trwają odpowiednio 1 godzinę dla zajęć indywidualnych oraz do 4 godzin dla zajęć grupowych. Oprócz tego zapewniamy inne atrakcje, m.in. zjazdy na jabłuszkach, lepienie bałwana, kulig, ognisko.

Untitled design(1)

 

  • Zajęcia fikołkowo-przeszkodowe – przewroty, “fikołki”, skakanie, podskoki, czołganie i inne przygody & przeszkody – autorski program zajęć Darka Ilnickiego – sportowca, biegacza oraz trenera biegów ekstremalnych – specjalnie dla dzieci, które są nie tylko aktywne & ruchliwe – zajęcia dla dzieci, które lubią przygody! Czas trwania zajęć: 30-45 min.

Happy child playing with toy airplane at home. Retro toned

KONTAKT, PYTANIA, REZERWACJA WOLNYCH TERMINÓW, ZAPISY:

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286
Joanna Mentel – tylko warsztaty kulinarne i psychoedukacyjne – mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 | 791 487 666

Przy zapisach prosimy podać rodzaj instytucji, wiek dzieci, liczbę dzieci, preferowane terminy, poziom zaawansowania oraz swoje imię i nazwisko wraz z telefonem kontaktowym.