Zajęcia basenowe – FAQ

Basen Międzyszkolny, os. Kolorowe 29 b

Parking: parking zlokalizowany jest przy obiekcie basenowym (bezpłatny)

Szatnie: damska, męska – prosimy rodziców o wybór szatni zgodnej z płcią rodzica/opiekuna. Przy recepcji informujemy, że udajemy się z dzieckiem na zajęcia z Dzieciakami w formie, aby nie uiszczać opłaty za basen.

wyjście na basen: dzieci odbierane są przez naszych instruktorów z szatni (wyjście z szatni na basen), Rodzice/Opiekunowie mogą oglądać zajęcia na ławeczkach (na nieckę basenową udają się przez korytarz “naokoło” – kierunek szatni damskiej). Rodzice nie wychodzą na basen przez szatnię. Rodzice mogą korzystać z basenu w wyznaczonych przez pływalnię godzinach (czwartek od 18:30, sobota) poprzez zakup biletu lub inne karty benefit typu multisport. Czepek – obowiązkowy.

Dariusz Ilnicki, Dzieciaki w formie, ul. Stawowa 18a, Świątniki Górne (Imię i nazwisko dziecka)

50 1020 5558 1111 1923 0190 0018

mapa mdz 3

Pływalnia Comarch, ul. M. Życzkowskiego 29 a

Parking: wjazd za szlaban, pobieramy bilet parkingowy. Po zajęciach bilet podbijany jest przez pracownika recepcji – parking jest bezpłatny dla naszych klientów.

Szatnia: damska oraz męska. Do szatni wchodzimy na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Przy recepcji informujemy, że udajemy się z dzieckiem na zajęcia z Dzieciakami w formie, aby nie uiszczać opłaty za basen.

Rodzice/Opiekunowie mogą oglądać zajęcia pierwsze oraz ostatnie 5 minut zajęć. Na terenie basenu znajduje się poczekalnia oraz szatnie. Rodzice/Opiekunowie mogą również korzystać z basenu/sauny/jacuzzi w trakcie trwania zajęć (zakup biletu lub karta benefit typu multisport). Czepek – nieobowiązkowy.

Dariusz Ilnicki, Dzieciaki w formie, ul. Stawowa 18a, Świątniki Górne (Imię i nazwisko dziecka)

43 1240 2584 1111 0010 8736 0810

mapa comarch 4

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego, ul. Ingardena 4

Parking: parking przy ul. Ingardena – strefa do godz, 20:00, ul. Oleandry (po jednej stronie ulicy – bezpłatny).

Szatnie: damska, męska, rodzinna. Prosimy o wybór szatni zgodnie z płcią Rodzica/Opiekuna. Przy recepcji informujemy, że udajemy się z dzieckiem na zajęcia z Dzieciakami w formie, aby nie uiszczać opłaty za basen. Zostawiamy dokument. Czepek – obowiązkowy.

Rodzice/Opiekunowie mogą oglądać zajęcia z balkonu, zlokalizowanego nad basenem (schody przy recepcji).

2 mapa up

Dariusz Ilnicki, Dzieciaki w formie, ul. Stawowa 18a, Świątniki Górne (Imię i nazwisko dziecka)

43 1240 2584 1111 0010 8736 0810

OGÓLNE INFORMACJE BASENOWE: https://dzieciakiwformie.pl/zajecia/nauka-plywania/

Zawody pływackie o puchar św. Mikołaja Dzieciaki w formie (34)

Zasady obowiązujące na basenach (oglądanie zajęć, karnety itp. są ustaleniami placówek, z którymi współpracujemy. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mailowy: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: Joanna Ilnicka 533 308 286.