Patroni

Patronat nad naszymi zajęciami i warsztatami objęły:

Book me a Cookie– pierwszy blog kulinarno-literacki w polskiej sieci, kopalnia cytatów, doskonałych książek i klimatycznych zdjęć w jednym. Przepisy na słodkości, relacje z wydarzeń kulinarnych i literackich, recenzje książek. Zmiksowane i zaserwowane w pomysłowej formie. W 2011 roku wyróżniony nagrodą Literackiego Bloga Roku. Założony i prowadzony przez Joannę Mentel, współzałożycielkę Dzieciaków w formie i prowadzącą warsztaty kulinarne dla dzieci.

Qlturka.pl to pierwsze medium opiniotwórcze w dziedzinie kultury i sztuki dla dzieci, które traktuje kompleksowo wszystkie jej dziedziny. To rzetelne i ciekawe teksty o tym, co związane z kulturą dla dzieci; aktualne informacje; inspiracje dla rodziców, wychowawców, nauczycieli, bibliotekarzy, animatorów kultury i wszystkich, którzy pracują z dziećmi; społeczność pasjonatów kultury dla dzieci; miejsce promocji twórczości dla dzieci, w tym także przestrzeń dla debiutów.

Edupelzaki.pl to serwis poświęcony dzieciom i ich kształceniu. Naszym naczelnym celem jest wpajanie miłości do wiedzy. Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i utalentowane. Trzeba je tylko odpowiednio zachęcić do tego, aby mogło pokazać swoje możliwości. Stworzyliśmy więc miejsce, w którym dzieci będą mogły tworzyć, wykazywać się wiedzą i zdobywać nowe umiejętności.

Gdzieciaki.pl to serwis przeznaczony dla rodziców, którzy chcą cieszyć się życiem rodzinnym i wychowywaniem dziecka, a jednocześnie uczestniczyć w życiu towarzyskim i społecznym. Pokazuje, jak pogodzić czas poświęcony dziecku z czasem dla siebie, jak dbać o dziecko, a jednocześnie zachować swoją przestrzeń. Serwis odpowiada na pytania i potrzeby rodziców, podsuwa dobre pomysły i informuje o wydarzeniach.

 

Portal Rodzinny Kraków to przewodnik po najciekawszych imprezach i aktualnych wydarzeniach dla dzieci i rodziców w Krakowie oraz regionie, baza artykułów poruszających tematy związane z rodzicielstwem, wychowaniem, edukacją, zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci. Na Rodzinnym Krakowie znajdziemy wiele propozycji ciekawych miejsc w Małopolsce, do których warto wybrać się na rodzinną wycieczkę, a dla najmłodszych gry i zabawy.

Kids in Kraków  to nowoczesna, bogata, pełna i wiarygodna baza organizowanych w Krakowie wydarzeń dla dzieci. Zapraszamy już dzisiaj do specjalnej sekcji Kids in Krakow na portalach karnet.krakow.pl i krakow.travel oraz na profil Kids in Kraków na FB. Projekt Kids in Kraków wychodzi naprzeciw potrzebom kulturalnym dzieci – zarówno młodych mieszkańców Krakowa, jak i przebywający tu z rodzicami podczas krótszych i dłuższych pobytów turystycznych.

 

Parenting.pl to miejsca dla rodziców, w którym mogą znaleźć praktyczne porady dotyczące ciąży i porodu, pierwszych miesięcy maluszka, wychowania i dorastania dzieci. To także baza przepisów przyjaznych młodym podniebieniom oraz forum, na którym przyszli i obecni rodzice mogą wymienić uwagi, wątpliwości i rady.

http://rodzicetomy.pl/Serwis społecznościowo-informacyjny RodziceToMy.pl to miejsca dla Rodzica Takiego Jak Ty. Każdy rodzic i przyszły rodzic znajdzie w nim  setki artykułów, najnowsze informacje o wydarzeniach i atrakcjach dla w jego mieście. Ponadto uzyskuje dostęp do bezpłatnych porad specjalistów z wielu dziedzin oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy aplikacji: bloga, kalendarza, galerii zdjęć, klubów rodzica. Szczególnie lubianą formę naszej działalności jest organizowanie konkursów, w których każdy może wygrać wartościowe nagrody. Serwis został stworzony i zaprojektowany przez rodziców dla rodziców.

Miesięcznik Bliżej przedszkola wydawany jest od września 2001 roku, obecnie jest liderem rynku czasopism edukacyjnych kierowanych do obszaru wychowania przedszkolnego. Co miesiąc dociera do około 4 000 przedszkoli co stanowi 50% rynku, a internetowemu portalowi edukacyjnemu blizejprzedszkola.pl zaufało już ponad 2 000 000 użytkowników.

 

Na Dobredladziecka.pl wyszukujemy te produkty, które wg nas są dobre dla dziecka, wartościowe, służące jego rozwojowi i edukacji. Proponujemy także tematy zajęć plastycznych, które można wykonać z dzieckiem w domu, wyszukujemy ciekawe imprezy i wydarzenia, w których mogą wziąć udział dzieci.

Miejsca dzieci stawiają przed sobą trzy cele. Po pierwsze: informować o inicjatywach organizowanych dla dzieci i rodziców. Po drugie: odznaczać i promować Miejsca Dzieci: z kącikiem zabaw, ale bez papierosowego dymu, niezbyt mocno wychłodzone przez klimatyzację, dobrze jeśli z menu dostosowanym dla kilkulatka. Po trzecie wreszcie: wychodzić z inicjatywą tworzenia rodzinnych wydarzeń – tak ciekawych i twórczych, że nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Serwis www.wolnasobota.pl zamieszcza wybrane informacje o warszawskich zajęciach i imprezach dla dzieci i rodzin. Stara się podsuwać rodzicom oraz wychowawcom pomysły na aktywne spędzenie wolnego czasu razem z dziećmi w myśl maksymy „Pokaż dziecku jak ciekawy może być świat!”. Raz w miesiącu (każdego 28 dnia) ukazuje się Fotoletter wolnejsoboty.pl, znalezienie się w którym jest zawsze wyróżnieniem dla Organizatora.

SOS rodzice to pierwszy portal dla rodziców promujący racjonalne rodzicielstwo. Propagujący zdrowe podejście do wychowywania dzieci. Bez wpadania w skrajności, uwzględniającym potrzeby dziecka, ale również możliwości i oczekiwania rodzica.

http://www.kuchniadlamalucha.pl/

KuchniadlaMalucha.pl – szczypta inspiracji oraz garść informacji na temat ciekawych miejsc, akcesoriów, produktów spożywczych oraz wydarzeń związanych z kuchnią dla dzieci.

 W głębi duszy każdy z nas jest bajkopisarzem. Często ta magiczna zdolność pojawia się bardzo niespodziewanie. Zaczynamy w głowie tworzyć rymy, wymyślać nowe postacie, tworzyć dla nich przygody. Tak było w przypadku każdej z nas. Mamy nadzieję, że i w Waszym tak będzie, bo przecież w każdym z nas drzemie coś z dziecka. W celu udokumentowania tych bajecznych zdolności założyłyśmy Bajeczną Fabrykę.

 

Media (czasopisma, portale, stacje telewizyjne i radiowe) zainteresowane objęciem patronatu nad naszymi inicjatywami dla dzieci, zapraszamy do kontaktu mailowego: reklama@dzieciakiwformie.pl