Zmiany na stronie

Wkrótce na stronie pojawi się kilka istotnych zmian. Ma to związek m.in. z uruchomieniem dodatkowych terminów warsztatów kulinarnych, które, jak się okazało, były zbyt rzadko jak na potrzeby naszych dzieciaków i rodziców. Utworzyliśmy więc dodatkowe grupy zarówno w Krakowie, jak i Warszawie. Nasi graficy już pracują nad bardziej przejrzystym układem programów kulinarnych na stronie.

Także sportowo rozpoczęliśmy już sezon zimowy, a wraz z nim ruszyły zajęcia z łyżew, nart i snowboardu. Na czas zimowy zawiesiliśmy naukę jazdy konnej, z którą wracamy na wiosnę. Karate wzbogaciliśmy o gimnastykę ogólnorozwojową.

We współpracy z Cafe Culcą stworzyliśmy też ofertę urodzinową do wyboru z kilkunastoma tematami przewodnimi, animatorami zapewniającymi niezapomnianą frajdę i mnóstwem miejsca do zabawy.

Warsztaty z sekcji artystycznej (szycie, plastyczne, rękodzielnicze, teatralne, ekologiczne) zmieniają się w warsztaty „na zamówienie”, czyli dla grup zorganizowanych, szkół, przedszkoli i firm. Wkrótce w „zajęciach” powinna pojawić się odpowiednia zakładka.

INFORMACJE:

Warsztaty kulinarne,

Nauka jazdy na łyżwach i rolkach

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Gimnastyka ogólnorozwojowa z karate,

Wyjazdy integracyjne dla firm