NARTY & SNOWBOARD

Zapraszamy na zimowe szaleństwa! Nauka jazdy na nartach i snowboardzie prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywa się w większości z zastosowaniem specjalistycznych gier i zabaw, w których najmłodsi w atmosferze wspaniałej zabawy uczą się bądź doskonalą technikę jazdy. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie, na oznaczonym i specjalnie przystosowanym do zajęć stoku. Dzieci szybko przyswajają technikę jazdy, motywują się wzajemnie, pozytywnie rywalizują i uczą się głównie poprzez zabawę – pojedynczo lub wspólnie z rówieśnikami.

12633531_1131666046851948_1901105793221633495_o

Prowadzimy następujące zajęcia:

Nauka: Zajęcia odbywają się w grupach zaczynających się od 1-4 osób. Małe grupy oraz indywidualne podejście do każdego dziecka gwarantuje, że Wasza pociecha dobrze się bawiąc, poznaje pierwsze tajniki jazdy na nartach/snowboardzie:

 • dla dzieci od 3. roku życia
 • dla młodzieży do 15. roku życia
 • dla młodzieży powyżej 15. roku życia
 • dla dorosłych

Doskonalenie: Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy samodzielnie potrafią poruszać się na nartach/snowboardzie oraz potrafią hamować. Nasi instruktorzy pomagają w doskonaleniu stylu jazdy oraz uczą podstawowych ewolucji na nartach/snowboardzie – w bezpieczny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw sportowych:

 • dla dzieci od 3. roku życia
 • dla młodzieży do 15. roku życia
 • dla młodzieży powyżej 15. roku życia
 • dla dorosłych

W trakcie zajęć, jeśli koncentracja dziecka spadnie, instruktor szybko zareaguje i zaproponuje coś, co spowoduje, że zapał szybko powróci – jazda na jabłuszku, lepienie bałwana czy walka na śnieżki na pewno wzbudzi niemałe zainteresowanie.

Ruch na świeżym powietrzu stanowi świetny trening dla całego ciała: wzmacnia wszystkie grupy mięśni, poprawia kondycję i koordynację ruchową oraz wpływa korzystnie na prawidłowe krążenie krwi i dotlenienie całego organizmu. Ponadto rozwija u dzieci koordynację wzrokowo-ruchową, zwiększa wytrzymałość, doskonali równowagę oraz zapewnia świetną zabawę na stoku.

 

SEZONOWOŚĆ ZAJĘĆ

Jeździmy od pierwszego śniegu do końca sezonu (marzec, kwiecień, w zależności od ilości opadów, jakości śniegu, stopnia naśnieżenia stoków naturalnym i sztucznym śniegiem, stopnia przygotowania stoków do komfortowych warunków nauki i jazdy).

12662686_1131665766851976_3725138130667828843_n

TERMINY & MIEJSCE:

Zimowe niedziele w Sieprawiu! :)

Jeden z najlepszych podkrakowskich stoków do nauki – Siepraw. Dojazd  na własny koszt. Przy większej grupie chętnych proponujemy transport busem Dzieciaków w formie.

MINIMALNY WIEK

3 lata

KOSZT & ZNIŻKI

LEKCJA INDYWIDUALNA

1 godzina = 70 zł + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 250 zł, czyli 62,50 zł/za lekcję do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć).

ZAJĘCIA GRUPOWE

 • zajęcia grupowe dla początkujących: grupy od 2 do 4 osób, czas: 1 godzina = 45 zł (dziecko powinno już  samodzielnie jechać pługiem na nartach i wjeżdżać na małym orczyku) + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 160 zł do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć).
 • zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaawansowanych: 2h jazdy = 70 zł (jazda odbywa się płynnie za instruktorem góra dół).

narty-dziecko-sport-zima-stok-GALLERY_MAIN-31752

DLA RODZICÓW

Podczas trwania zajęć z  dziećmi równolegle prowadzone są zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub snowboardzie dla dorosłych.

 • Lekcja indywidualna (1 godzina): 70 zł + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 250 zł do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć)
 • Lekcja grupowa (grupy 2-4 osób, czas lekcji: 1 godzina): 45 zł + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 160 zł do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć).

CZAS TRWANIA

1 godzina

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH:

 • lekcja indywidualna (1 godzina): 70 zł + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 250 zł do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć)
 • lekcja grupowa (grupy 2-4 osób, czas lekcji: 1 godzina):45 zł + cena za przejazdy (karnet na 4 lekcje 160 zł do wykorzystania w ciągu 5 tygodni trwania zajęć).

Karnet jest imienny, do wykorzystania przez 5 tygodni. Zawsze należy poinformować o nieobecności  dziecka w przypadku gdy są Państwo zapisani na zajęcia lub posiadacie Państwo ważny karnet z zarezerwowanym miejscem.

 

ZAPISY

logo1

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286
Dariusz Ilnicki – mailowo: sport@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 | 600 131 138

Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • rękawiczki,  ciepły strój narciarski/snowboardowy, kask i czapkę
 • gogle w przypadku gdy będzie prószył śnieg mile widziane
 • swój sprzęt narciarski/snowboardowy (jeśli dzieci są pierwszy raz na stoku, lepiej wypożyczyć) – instruktor pomaga w doborze odpowiedniego sprzętu

PROWADZĄCY – instruktorzy jazdy na nartach oraz snowboard

Dariusz Ilnicki

Dariusz Ilnicki – wulkan pozytywnej energii, wiecznie uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia, któremu praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji i energii do działania.. Jednocześnie oaza spokoju i człowiek o niewyczerpanych pokładach cierpliwości. Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, z wyboru wychowawca, opiekun i trener personalny. Instruktor kilkunastu dyscyplin sportowych. Założyciel DWF odpowiedzialny za wszystkie zajęcia sportowe. Od dziecka zapalony sportowiec. Kiedyś trenował biegi średnie i piłkę nożną, dziś zdobywa kolejne medale w sprintach, triathlonach i biegach z przeszkodami (m.in. Spartan Race, Runmagedon). Przez kilka lat trenował dzieci i młodzież w klubach sportowych: Rybitwy Kraków i Grębałowianka Kraków, obecnie trener od przygotowania fizycznego współpracujący z drużynowym wicemistrzem Polski w szermierce. Absolwent AWF w Krakowie.

Agnieszka Kumorek – instruktor nauki jazdy na nartach. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Nie wyobraża sobie dnia, który spędziłaby inaczej niż aktywnie. Cel? Osiągnięcie tego, aby każde dziecko, z którym pracuje poprzez różnego rodzaju zajęcia sportowe było… w formie! Specjalnością Agnieszki są wszystkie gry zespołowe, pływanie, fitness, a zimą – snowboard. Jest zawsze uśmiechnięta, a uśmiechem tym zaraża swoich podopiecznych bo uśmiech to jedno z jej wymagań, które stawia maluchom!

12494679_1123268197691733_915563083400053209_n