BASEN UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO

Głównym założeniem zajęć jest adaptacja dziecka do środowiska wodnego i nauka podstawowych technik poprawnego pływania. Systematyczne zajęcia na basenie wpływają pozytywnie na rozwój dziecka i utrzymanie prawidłowej postawy. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy poprzez różnego rodzaju ćwiczenia w formie gier i zabaw pokazują, że wysiłek sportowy w wodzie może być bardzo przyjemny. Zajęcia odbywają się w 3 grupach zaawansowania a ilość dzieci przypadającą na jednego trenera to maksymalnie 5 osób (w przypadku grup bardziej zaawansowanych).

W trakcie trwania kursu (semestru) nauki oraz doskonalenia pływania każdy z Rodziców otrzyma ocenę umiejętności dziecka – autorski, przygotowany przez instruktorów Dzieciaków w formie arkusz oceny umiejętności. Wyszczególniliśmy cztery poziomy zaawansowania, a każdemu z nich odpowiadają konkretne umiejętności i elementy, które rozwijane są w trakcie nauki. Arkusz jest cenną informacją dla Rodzica, który jest świadomy jakie postępy czyni dziecko w wodzie.

 TERMINY:
Wtorek, godz. 18:15
Piątek, godz. 15:45, 17:30, 18:15

Basen 4 logo

 

Dodatkowe informacje:
*Lekcja pokazowa/pojedyncza: 30 zł
*Zniżka dla rodzeństwa (karnet): 50 zł
*Lekcja jednorazowa – po zrealizowaniu lekcji pokazowej (w sytuacji, kiedy w danym dniu oraz grupie zajęć jest dostępne miejsce): 35 zł 
platnbasen
 
*ODRABIANIE ZAJĘĆ: 2 lekcje na dany semestr. Czas realizacji :) Do końca konkretnego semestru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

MINIMALNY WIEK

3 lata

DLA RODZICÓW

Chętni rodzice mogą brać udział w zajęciach – razem z dziećmi, indywidualnie z instruktorem lub w grupie innych rodziców. Warunkiem jest zebranie się minimum 2 dorosłych osób. Wszystkie szczegóły i warunki podawane są przy zapisach (mailowo, telefonicznie lub osobiście).

KOSZT & ZNIŻKI

Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł 

Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

45 minut

ZAPISY

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286  

Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • kostium kąpielowy, czepek, okulary
 • klapki
 • ręcznik, ubranie na zmianę

MIEJSCE:

PROWADZĄCY:

 

REGULAMIN ZAJĘĆ

 1. Wejście na zajęcia odbywa się po uregulowaniu płatności za zajęcia najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego semestru.
 2. Przed rozpoczęciem semestru zajęć z pływania należy skonsultować się z lekarzem i dopytać o ewentualne przeciwwskazania.
 3. Każde zajęcia trwają 45 minut. Przed ich rozpoczęciem należy zmoczyć ciało pod prysznicem.
 4. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do posiadania czepka, klapek oraz stroju kąpielowego.
 5. Należność można regulować w dwóch ratach. Druga rata płatna jest przed upłynięciem połowy zajęć danego semestru.
 6. W przypadku nieobecności zgłoszonej (min. 4 h przed zajęciami) na maila kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 |  533 308 286 możliwe jest odrobienie zajęć (max 2 razy) w późniejszym terminie po ustaleniu z właścicielem.
 7. Opłata za kurs nie podlega zwrotowi i nie może być przełożona na następną edycję.
 8. Chęć uczestniczenia w kolejnym semestrze należy zgłosić i uiścić najpóźniej na pierwszych zajęciach kolejnej edycji kursu.
 9. Odpowiedzialność za dzieci do czasu rozpoczęcia zajęć i po ich zakończeniu ponoszą rodzice. Prosimy nie pozostawiać dzieci na basenie bez opieki przed rozpoczęciem zajęć.
 10. Odrabiać zajęcia można tylko w danym semestrze i nie przechodzi na następny semestr.
 11. Osoby, które nie wyrażają zgody na zamieszczenie na stronie internetowej www.dzieciakiwformie.pl oraz Facebooku zdjęć z udziałem dzieci proszone są o przekazanie takiej informacji instruktorowi.
 12. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu Pływalni.
 13. Decyzja o zapisaniu się na kurs jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

INNE BASENY:


Basen Towarzystwa Sportowego Wisła
BASEN TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA

Międzyszkolny Basen Pływacki
MIĘDZYSZKOLNY BASEN PŁYWACKI

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego
BASEN UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO