BASEN TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA

Basen TS Wisła znajduje się przy ul. Reymonta 22 w Krakowie. Jest to basen sportowy, który oferuje dobre warunki pływackie zarówno dzieciom jak i dorosłym. Posiada ciepłą wodę o minimalnej głębokości wody 90 cm.

W obiekcie zajęcia nauki pływania dla dzieci prowadzą nasi wykwalifikowani instruktorzy. Dzięki atrakcyjnej formie zajęć, dzieci angażują się w ćwiczenia poprzez liczne gry i zabawy. Właśnie taka forma nauki sprawia, że zajęcia są tak skuteczne a dzieci szybko oswajają się z wodą i nabierają umiejętności pływackich ale też nie mogą doczekać się kolejnych zajęć.

W trakcie trwania kursu (semestru) nauki oraz doskonalenia pływania każdy z Rodziców otrzyma ocenę umiejętności dziecka – autorski, przygotowany przez instruktorów Dzieciaków w formie arkusz oceny umiejętności. Wyszczególniliśmy cztery poziomy zaawansowania, a każdemu z nich odpowiadają konkretne umiejętności i elementy, które rozwijane są w trakcie nauki. Arkusz jest cenną informacją dla Rodzica, który jest świadomy jakie postępy czyni dziecko w wodzie.

SEMESTRY ZAJĘĆ PŁYWANIA:
Terminy zajęć od września: środa godz. 17:00 oraz 17:45

BASEN TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA

 

 

Dodatkowe informacje:
 
*Lekcja pokazowa/pojedyncza: 30 zł
*Zniżka dla rodzeństwa (karnet): 50 zł
*Lekcja jednorazowa – po zrealizowaniu lekcji pokazowej (w sytuacji, kiedy w danym dniu oraz grupie zajęć jest dostępne miejsce): 35 zł 
*ODRABIANIE ZAJĘĆ: 2 lekcje na dany semestr. Czas realizacji :) Do końca konkretnego semestru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Bez tytułu

 

MINIMALNY WIEK

3 lata

DLA RODZICÓW

Chętni rodzice mogą brać udział w zajęciach – razem z dziećmi, indywidualnie z instruktorem lub w grupie innych rodziców. Warunkiem jest zebranie się minimum 2 dorosłych osób. Wszystkie szczegóły i warunki podawane są przy zapisach (mailowo, telefonicznie lub osobiście).

KOSZT & ZNIŻKI

Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł 

Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

45 minut

ZAPISY

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286

Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • kostium kąpielowy, czepek, okulary
 • klapki
 • ręcznik, ubranie na zmianę

MIEJSCE:

 

REGULAMIN ZAJĘĆ

 1. Wejście na zajęcia odbywa się po uregulowaniu płatności za zajęcia najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego semestru.
 2. Przed rozpoczęciem semestru zajęć z pływania należy skonsultować się z lekarzem i dopytać o ewentualne przeciwwskazania.
 3. Każde zajęcia trwają 45 minut. Przed ich rozpoczęciem należy zmoczyć ciało pod prysznicem.
 4. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do posiadania czepka, klapek oraz stroju kąpielowego.
 5. Należność można regulować w dwóch ratach. Druga rata płatna jest przed upłynięciem połowy zajęć danego semestru.
 6. W przypadku nieobecności zgłoszonej (min. 4 h przed zajęciami) na maila kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 |533 308 286  możliwe jest odrobienie zajęć (max 2 razy) w późniejszym terminie po ustaleniu z właścicielem.
 7. Opłata za kurs nie podlega zwrotowi i nie może być przełożona na następną edycję.
 8. Chęć uczestniczenia w kolejnym semestrze należy zgłosić i uiścić najpóźniej na pierwszych zajęciach kolejnej edycji kursu.
 9. Odpowiedzialność za dzieci do czasu rozpoczęcia zajęć i po ich zakończeniu ponoszą rodzice. Prosimy nie pozostawiać dzieci na basenie bez opieki przed rozpoczęciem zajęć.
 10. Odrabiać zajęcia można tylko w danym semestrze i nie przechodzi na następny semestr.
 11. Osoby, które nie wyrażają zgody na zamieszczenie na stronie internetowej www.dzieciakiwformie.pl oraz Facebooku zdjęć z udziałem dzieci proszone są o przekazanie takiej informacji instruktorowi.
 12. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu Pływalni.
 13. Decyzja o zapisaniu się na kurs jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

INNE BASENY:


Basen - Hotel Daisy
KRYTA PŁYWALNIA W NIEPOŁOMICACH 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Międzyszkolny Basen Pływacki
MIĘDZYSZKOLNY BASEN PŁYWACKI

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego
    BASEN UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO