Nauka pływania w basenie hotelu daisy

Basen w Hotelu Daisy znajdującego się w Krakowie przy ul. Morelowej 26A to obiekt oferujący dobre warunki do nauki pływania dla dzieci. Basen ma wymiary 6,5 m. x 17 m. Głębokość wody mieści się w granicach 1,1 m w najpłytszym miejscu oraz 1,4 m w najgłębszym. Te parametry w połączeniu z ciepłą wodą stwarzają wspaniałe warunki dla najmłodszych. Na miejsce można dojechać autobusem komunikacji miejskiej nr. 102, 152, 292 wysiadając na przystanku Park Decjusza.

Zajęcia na basenie Daisy prowadzimy w 4 grupach o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. W każdej z grup w zajęciach może brać udział maksymalnie 4 dzieci.

Basen 1 logo

TERMINY:

1

 

Przerwa w zajęciach:

1.03-3.05 – WEEKEND MAJOWY
26.05-29.05 – Boże Ciało (długi weekend)
Od 25.06 (sobota) – wakacje :)

 

MINIMALNY WIEK

3 lata

DLA RODZICÓW

Chętni rodzice mogą brać udział w zajęciach – razem z dziećmi, indywidualnie z instruktorem lub w grupie innych rodziców. Warunkiem jest zebranie się minimum 2 dorosłych osób. Wszystkie szczegóły i warunki podawane są przy zapisach (mailowo, telefonicznie lub osobiście).

KOSZT & ZNIŻKI

Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł od karnetu. Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

45 minut

ZAPISY

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286 Dariusz Ilnicki – mailowo: sport@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 | 600 131 138 Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy. ZAREZERWUJ TERAZ

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

 • kostium kąpielowy, czepek, okulary
 • klapki
 • ręcznik, ubranie na zmianę

MIEJSCE:

Basen Daisy,
Morelowa 26A, 30-222 Kraków

PROWADZĄCY:

REGULAMIN ZAJĘĆ

 1. Wejście na zajęcia odbywa się po uregulowaniu płatności za zajęcia najpóźniej na pierwszych zajęciach każdego semestru.
 2. Przed rozpoczęciem semestru zajęć z pływania należy skonsultować się z lekarzem i dopytać o ewentualne przeciwskazania.
 3. Każde zajęcia trwają 45 minut. Przed ich rozpoczęciem należy zmoczyć ciało pod prysznicem.
 4. Każdy uczestnik kursu zobowiązany jest do posiadania czepka, klapek oraz stroju kąpielowego.
 5. Należność można regulować w dwóch ratach. Druga rata płatna jest przed upłynięciem połowy zajęć danego semestru.
 6. W przypadku nieobecności zgłoszonej (min. 4 h przed zajęciami) na maila kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 |533 308 286 możliwe jest odrobienie zajęć (max 3 razy) w późniejszym terminie po ustaleniu z właścicielem.
 7. Opłata za kurs nie podlega zwrotowi i nie może być przełożona na następną edycję.
 8. Chęć uczestniczenia w kolejnym semestrze należy zgłosić i uiścić najpóźniej na pierwszych zajęciach kolejnej edycji kursu.
 9. Odpowiedzialność za dzieci do czasu rozpoczęcia zajęć i po ich zakończeniu ponoszą rodzice. Prosimy nie pozostawiać dzieci na basenie bez opieki przed rozpoczęciem zajęć.
 10. Odrabiać zajęcia można tylko w danym semestrze i nie przechodzi na następny semestr.
 11. Osoby, które nie wyrażają zgody na zamieszczenie na stronie internetowej oraz Facebooku zdjęć z ich udziałem proszone są o przekazanie takiej informacji instruktorowi.
 12. Kady uczestnik kursu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu Pływalni.
 13. Decyzja o zapisaniu się na kurs jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

INNE BASENY:


Basen Towarzystwa Sportowego Wisła
BASEN TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA

Międzyszkolny Basen Pływacki
MIĘDZYSZKOLNY BASEN PŁYWACKI

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego
BASEN UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO

Basen - Hotel Daisy
KRYTA PŁYWALNIA W NIEPOŁOMICACH