Nauka pływania

Zapraszamy na zajęcia nauki oraz doskonalenia pływania dla dzieci w wieku od 4 lat oraz dorosłych. Nasze zajęcia przygotują dzieci do zetknięcia się z wodą i nauczą jak się w niej zachowywać. Poprzez program systematycznych ćwiczeń dzieci nauczą się podstawowych technik poprawnego pływania. Jeśli więc chcesz, aby Twój maluch  nauczył się pływać na grzbiecie, kraulem czy żabką – zapraszamy na nasze zajęcia!

Zawody pływackie o puchar św. Mikołaja Dzieciaki w formie (105)

Zalety wczesnej nauki pływania

Pływanie jest czynnością angażującą zarówno psychicznie jak i fizycznie w znacznym stopniu. Najważniejszymi zaletami rozpoczęcia nauki pływania we wczesnym wieku jest szybkie doskonalenie koordynacji ruchowej, wzmacnianie mięśni szkieletowych oraz wzmacnianie odporności na choroby. Wzmożona aktywność ruchowa daje dziecku niepowtarzalną szansę na prosty kręgosłup i uczy poprawnej postawy.

Dlaczego z nami?

Nauczyliśmy pływać, oswoiliśmy z wodą, przełamaliśmy bariery już setek dzieciaków, które po dzień dzisiejszy pływają, cieszą się z nabytych w dzieciństwie umiejętności czy też kontynuują przygodę z basenem w sekcjach pływackich. Nasze zajęcia z najmłodszymi prowadzimy według własnego programu, autorskich metod, indywidualnego podejścia w małych grupach. Naukę rozpoczynamy od zabaw, adaptacji w wodzie, oceny możliwości fizycznych – cierpliwie, powoli i skutecznie tak, aby każde kolejne wyjście na basen było dla dziecka przyjemnością.

Pływanie młodzieży & dorosłych

Oprócz pływania najmłodszych dzieci i adaptacji w wodzie z powodzeniem od siedmiu lat zajmujemy się doskonaleniem umiejętności dzieci i młodzieży – tajniki oraz niuanse pływackie zdradzamy naszym najbardziej pilnym pływakom! Nauka od podstaw, doskonalenie techniki, nauka nowego stylu czy korekcja błędów to aspekty, które realizujemy na zajęciach z dorosłymi. 

Baseny na których prowadzimy zajęcia

Lekcje pływania organizujemy na trzech basenach w Krakowie.

Copy of biegi przeszkodowe

Copy of biegi przeszkodowe (1)

Copy of biegi przeszkodowe (2)