Zajęcia dla szkół i przedszkoli

DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ ORGANIZUJEMY:

Przedszkola logo

  • Pływanie – nauka odbywa się na specjalnie przygotowanym dla dzieci basenie o podwyższonej temperaturze wody oraz przeprowadzane są z wykorzystaniem elementów gier i zabaw ogólnorozwojowych. Zapewniamy fachową opiekę ratownika oraz instruktorów przeszkolonych pod kątem pracy z dziećmi. Jeden instruktor opiekuje się 3-4 dziećmi. Ze względu na małą ilość uczestników przypadających na jednego instruktora, dzieci uczone są szybciej, a ich błędy są na bieżąco wyłapywane i korygowane. Czas trwania zajęć to 45 minut.
  • Rolki  – w okresie od kwietnia do października zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na rolkach odbywają się na świeżym powietrzu.  Zajęcia obejmują naukę i doskonalenie jazdy na rolkach/łyżwach prowadzone z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu sportowego, pozwalającego wplatać w zajęcia elementy gier i zabaw rozwojowych. Jeśli przy Państwa obiekcie znajduje się odpowiednie miejsce do tego rodzaju aktywnosci – zapraszamy do kontaktu! Czas trwania: 45 minut

Untitled design(3)

  • Gimnastyka korekcyjna i ogólnorozwojowa – zajęcia mają na celu tak wpływać na postawę dziecka, aby rozwijało się ono harmonijnie i nie miało w późniejszym czasie problemów z wadami postawy. Zajęcia prowadzi przeszkolona do pracy z dziećmi fizjoterapeutka, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Prowadząca w przypadku dużych wad postawy przypisuje dziecku konkretny zestaw ćwiczeń, indywidualnie dostosowany do dysfunkcji postawy dziecka. Czas trwania: 30 – 45 minut.
  • Narty i snowboard – nauka jazdy na nartach i snowboardzie. Obejmuje: gry i zabawy na śniegu, wyścigi, jazdę slalomem, podstawowe techniki jazdy i hamowania, dla bardziej zaawansowanych dzieci triki i ewolucje na śniegu. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich i trwają odpowiednio 1 godzinę dla zajęć indywidualnych oraz do 4 godzin dla zajęć grupowych. Oprócz tego zapewniamy inne atrakcje, m.in. zjazdy na jabłuszkach, lepienie bałwana, kulig, ognisko.

Untitled design(1)

  • Zumba dla dzieci – wśród dorosłych Zumba bije rekordy popularności. Zajęcia dla dzieci są równie ciekawe i przynoszą mnóstwo dobrej zabawy. Najmłodsi bardzo chętnie biorą udział w naszych zajęciach ze względu na sam charakter zajęć i doświadczonych prowadzących. Czas trwania zajęć: 30-45 minut.
  • Zajęcia fikołkowo-przeszkodowe – przewroty, „fikołki”, skakanie, podskoki, czołganie i inne przygody & przeszkody – autorski program zajęć Darka Ilnickiego – sportowca, biegacza oraz trenera biegów ekstremalnych – specjalnie dla dzieci, które są nie tylko aktywne & ruchliwe – zajęcia dla dzieci, które lubią przygody! Czas trwania zajęć: 30-45 min.

Happy child playing with toy airplane at home. Retro toned

KONTAKT, PYTANIA, REZERWACJA WOLNYCH TERMINÓW, ZAPISY:

Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286
Dariusz Ilnicki – mailowo: sport@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie 
Joanna Mentel – tylko warsztaty kulinarne i psychoedukacyjne – mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie +48 | 791 487 666

Przy zapisach prosimy podać rodzaj instytucji, wiek dzieci, liczbę dzieci, preferowane terminy, poziom zaawansowania oraz swoje imię i nazwisko wraz z telefonem kontaktowym.