WARSZTATY GLOBTROTTERSKIE (KRAKÓW)

 

 

 

Zajęcia w przygotowaniu. Ruszamy w  październiku. Prosimy o cierpliwość :)

 

29ec2d5fed8d25f21b7f41546dd8eefa

 

 

 

NAJBLIŻSZE TERMINY:

  • wtorek 27 października 2015

godzina 17.30
w przypadku dużej liczby dzieci uruchamiamy dodatkową grupę jak najbardziej spójną wiekowo z wiekiem uczestników

MIEJSCE

Cafe Kontynenty, ul. Bochenka 16A, Kraków. Przy lokalu znajduje się parking dla klientów – MAPA

GODZINA I GRUPY WIEKOWE

Wtorek:
godzina 17.30
w przypadku dużej liczby dzieci uruchamiamy dodatkową grupę jak najbardziej spójną wiekowo z wiekiem uczestników

Dolna granica wieku to … lata. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji. W przypadku dużej liczby zapisów zróżnicowanych wiekowo dzieci, dzielimy się na dwie lub więcej grup wiekowych.

MINIMALNY WIEK

Dolna granica wieku to 3 lata. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji. W przypadku dużej liczby zapisów zróżnicowanych wiekowo dzieci, dzielimy się na dwie lub więcej grup wiekowych.

CZAS TRWANIA

w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok. 1 godziny.

KOSZT

35 zł/dziecko (w cenie: profesjonalne zajęcia prowadzone pod okiem psychologa z wykorzystaniem technik psychoedukacyjnych oraz bajkoterapeutycznych, dostosowanych do wieku, potrzeb i rozwoju uczestników oraz wszystkie materiały i sprzęty potrzebne w części praktycznej).

ZNIŻKI

Tańszy karnet na 3 zajęcia w cenie 90 zł lub na 4 zajęcia w cenie 120 zł.

ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, mailowo: sztuka@dzieciakiwformie.pl. Można także skorzystać z naszego formularza zapisów.

ZASTRZEŻENIE

Pomysły i opisy są autorskie. Zabrania się ich kopiowania. Autorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w harmonogramie lub menu najpóźniej na 2 tygodnie przed datą planowanych warsztatów lub w przypadku wcześniejszego ustalenia z rodzicami dzieci uczestniczących w kursie zmiany terminu/godziny.

PROWADZĄCA

FOTOGRAFIE & PRAWA AUTORSKIE

Zdjęcia zamieszczone w niniejszym programie są przykładowymi realizacjami danego tematu. Zdjęcia nie są autorstwa zespołu Dzieciaków w formie, są autorstwa Long Jacket.