W poszukiwaniu zaginionego bałwanka – Kluszkowce 2019

W poszukiwaniu zaginionego bałwanka

(Mizerna, stok w Kluszkowcach)

Mamy to! Propozycja na drugi tydzień ferii małopolskich dla rodzin – w tym roku, w naszych ulubionych Kluszkowcach zajmujemy się poszukiwaniem zagubionego bałwanka… szukać będziemy go zarówno na stoku, przy gorącej czekoladzie, na zajęciach pikselowych, dyskotece i tak dalej… To co? Gotowi na ofertę zima 2019? My już nie możemy się doczekać – a na obóz zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków, ciocie, wujków! Zobaczcie jak było rok temu!

3

Termin: 20.01-27.01 (niedziela-niedziela, II tydz. ferii)

Obóz narciarski skierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach lub posiadają już pewne umiejętności i są w stanie odbywać szkolenie w grupie innych dzieci. Nasza propozycja na ferie zimowe to przede wszystkim  aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody w miłym towarzystwie dzieci i rodzin oraz instruktorów i opiekunów. Tworzymy grupy: początkującą, średnio-zaawansowaną i zaawansowaną – w zależności od dzieci, które dokonają zapisu na nasze ferie.

Dla kogo? 

Dla dzieci w wieku 4–12 lat. Opcja – wyjazd samodzielny dziecka znajdującego się pod opieką instruktorów i opiekunów lub wyjazd dzieci  z rodzicami/opiekunami/dziadkami – wedle Państwa uznania, jeśli mają Państwo ochotę na wspólne ferie – z nami oraz swoimi pociechami :) Dzieci od 4 roku życia zapraszamy na lekcje indywidualne i udział w naszych zabawach sportowych i rekreacyjnych na terenie pensjonatu.

FAQ – jakie dzieci dołączają do grupy, a które uczą się indywidualnie?

stas

 

OŚRODEK (zakwaterowanie, wyżywienie, świadczenia)

Pensjonat „Wolski” w Pieninach, z którego okien rozciąga się widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Zaciszne miejsce oferujące ciszę i spokój w sąsiedztwie przyrody i górskich atrakcji zimowych. W bezpośredniej bliskości znajdują się średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy, skansen w Kluszkowcach oraz liczne szlaki turystyczne. Każdy z pokoi (2, 3 lub 4-osobowy) posiada łazienkę i wyposażony jest w TV. Przy pensjonacie znajduje się boisko sportowe, plac zabaw, grill wraz z góralską wiatą z paleniskiem, która ugości 60 osób.

Dla hiper aktywnych – siłownia (budynek obok), gdzie na pewno udamy się również z dzieciakami na rozgrywki w ping-pong! :)

Inne/szkolenia dla dzieci i dorosłych:

  • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy na darmowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z podziałem na grupy zaawansowania. 
  • Szkolenie narciarskie dla dzieci „jeden na jeden” – lekcje pojedyncze lub w pakiecie w zależności od dostępności naszego trenera (przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia).

Co robimy po szkoleniu narciarskim?

1

 

Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok oraz dojazdu na miejsce odbywania się obozu

Karnety: http://www.czorsztyn-ski.com.pl/osrodek_narciarski/karnety (* potrzebować będziemy karnetów 5-dniowych, a na miejscu z pewnością negocjować będziemy zniżkę dedykowaną grupom narciarskim).

Koszty wyjazdu/terminy/szczegóły:

 

Termin zapisu listopad-grudzień (15.12)

Koszt wyjazdu dla dziecka w wieku 4-6 lat nie biorącego udziału w grupowym szkoleniu narciarskim: 650 zł 
Koszt wyjazdu: dziecko 7-12 lat + rodzic: 1455  zł + 1045 zł 
Koszt wyjazdu: dziecko + rodzice: 1455 zł + 2000 zł

Dzieci do trzech lat – bezpłatne świadczenia w pensjonacie (nocleg + wyżywienie)

Transport: 30 zł (w jedną stronę), 60 zł – (w obie strony).

Dzieci mogą również dojechać na miejsce odbywania się obozu z rodzicami/opiekunami.

Zapisy/formalności:

Monika Ilnicka, biuro@dzieciakiwformie.pl, 536 363 341