URODZINY Z DZIECIAKAMI W FORMIE

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego z nas! Zarówno dorośli (z dystansem do wieku, świadomi tego, że im starsi tym wspanialsi :) ) jak i dzieci chcą się poczuć tego dnia naprawdę wyjątkowo. Urodziny dziecka to wielkie święto dla całej rodziny, okazja do spotkania z bliskimi, a dla małego jubilata – kolejna, wspaniała przygoda! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzin dla dzieci „URODZINY Z DZIECIAKAMI W FORMIE” :)

13335595_1216510738367478_5512664554352833664_n

Podobnie jak w przypadku organizacji wszelkich zajęć, a w tym zajęć o charakterze sportowym mamy misję! Chcemy, aby każde świętujące swój dzień dziecko spędziło je na sposób aktywny i radosny. Jesteśmy po to, aby pomóc Rodzicom w wyborze nieco innej, a zawsze – w formie – propozycji na urodzinowe świętowanie. Zapraszamy!

W naszej ofercie znajdą Państwo urodziny:

🎈 sportowe (mieszanka łyżew, rolek, zajęć na basenie w miksie wspaniałej radochy) – w zależności od pory roku proponujemy wspólną zabawę dzieci na rolkach (elementy nauki, doskonalenia jazdy z zabawą jako motywem przewodnim czyli „szalona ręka” na rolkach, slalomy i cała masa zabaw na rolkach), łyżwach oraz wodne uciechy na basenie (dla dzieci od 3 roku życia wzwyż, które uwielbiają spędzać czas w wodzie). 

Czas trwania: ok. 2 h. 

Możliwa opcje wyboru dla jubilatów:

– grupowe zajęcia rolkarskie (45 min) oraz zajęcia na basenie (45 min).

– grupowe zajęcia jazdy na łyżwach (45 min)

grupowe zajęcia jazdy na rolkach 

– grupowe zajęcia na basenie z motywem wodnym przewodnim: ZABAWA (45 min)

Wszystkie z prezentowanych oraz proponowanych Państwu kompozycji odbywają się pod opieką instruktorów jazdy na rolkach, łyżwach oraz pływania, którzy zadbają o wspaniałą zabawę i bezpieczeństwo dzieci.

🎈 przygodowe (tematyczne podchody na świeżym powietrzu z elementami zabaw na orientację w drużynach + zabawy i wygibasy) – Już podchody zaczynamy serdecznie do nich zapraszamy. W drogę całą grupą wyruszajcie „papierowe ślady”po drodze do worka zbierajcie. Za 30 metrów koperty szukajcie i kolejne wskazówki odczytajcie. Nie zgubcie się!

DSC_0050

Przykładowe zabawy na świeżym powietrzu: 

Kolorowy zawrót głowy czyli tor przeszkód na trawie – szarfy, woreczki i piłeczki, które należy przenieść niczym jajko na łyżce – i oby nie spadło, bo będzie klapa! 

Zimne ognie, fajerwerki – dwie drużyny dzieci na wyznaczonych polach (boiskach) pozbyć się muszą piłek wszelkich – ciach, ciach – przerzucamy i ta drużyna wygrywa, na której polu znalazło się mniej piłek!

Ciuciubabka – goń mnie, dogoń! Najodważniejszemu delikwentowi zawiązujemy oczka, a ten złapać nas musi.

Kto zna klasy? Kredą malowane kwadraty i „cuda wianki” każdy przeskoczyć musi. Malujemy kredą a to wzorki, serduszka, prostokąty, cyfry i drogę skoków wyznaczamy – im trudniej, tym lepiej – niech plączą się nogi! 

Zabawy w murarza, zabawy z chustą Klanza – co morzem jest i podróżą, wedle preferencji i ulubionych jubilatowi motywów – mali piłkarze, rolkarze, głodni przygód, ruchu i radości – dla każdego coś fajnego!

14102514_1279263725425512_9193173846351414031_n