ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Dzieciaki w formie zapraszają na… spotkanie ze św. Mikołajem! 

Zbliża się czas magiczny!

Czas radosnego oczekiwania na wszystkie magiczne rzeczy, które serwuje nam nadejście grudnia – oby zimowa, śniegowa aura, blask choinki z całą masą wymarzonych podarunków (dla grzecznych dzieci oczywiście), radość, życzenia – święta! Kto nie czeka na przyjście św. Mikołaja? Czy są tacy na sali, którzy naprawdę nie oczekują jego odwiedzin? Pora na działanie! A co? Pisanie listów do świętego siwobrodego, aby zdążył wszystkie przeczytać i przygotować tyle małych i większych marzeń. A, że marzenia drogie dzieci mają – wiemy wszyscy! Kredki, ołówki w ruch – piszemy!

I zapraszamy – nawiązaliśmy kontakt z najlepszymi z najlepszych; wspaniałą ekipą Mikołajów, których łączy z nami ta sama pasja – i Oni i My w równym stopniu lubimy – dawać, rozdawać, dzielić się i przeżywać tę magię wraz ze wszystkimi dziećmi! O kogo chodzi?

Co zrobić, aby pewnym, że św. Mikołaj nie ominie Waszego: przedszkola, szkoły, domu, klubu czy innego miejsca, gdzie przebywają dzieciaki? Bądźcie grzeczni caaaaały rok, a resztą zajmiemy się my :)

playlist

Imię: Mikołaj, zwany świętym lub biskupem;

Pseudonim: Święty;

Zawód wyuczony i wykonywany: roznosiciel zabawek;

Obywatelstwo: Podobno z Laponii, jednak nigdy nie pokazał dowodu;

Znaki szczególne/charakterystyka postaci: grubasek, lubi kolor czerwony, potrafi latać (ale tylko ze swoim zaprzęgiem reniferów);

Współpracownicy: elfy, renifery, śnieżynki, rodzice

Transport i komunikacja: zgarnia z parapetów wszystkie listy, podobno wchodzi przez komin, zostawia prezenty pod choinką, w skarpecie, pod poduszką

Inne: podobno wręcza również rózgi dla niesfornych maluchów i dorosłych

Dodatkowo: kochamy go wszyscy!

Okres pracy: 1-24.12 co roku, co roku!

 

christmas-2803285_960_720

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą sezonową, równie magiczną i jeszcze bardziej radosną ofertą: zaproście dzieciakowego św. Mikołaja do przedszkola, szkoły, firmy lub innej placówki, w której cała masa dzieciaków czeka na jego odwiedziny! Jak wiemy pojawia się właśnie tam, gdzie czekają na niego dzieciaki! A może duże dzieciaki? Kto powiedział, że dorośli (tzw. duże dzieci) nie czekają na spotkanie z brodatym?

Oferta obejmuje:

  • rozdawanie prezentów i rozmowa z dzieciakami; Mikołaj pomimo swej tuszy i wieku chętnie pobawi się z dziećmi i zarazi ich dawką ruchu!
  • czas trwania spotkania: od 20 min do 1h (w zależności od miejsca, gdzie przybywa na swych saniach i specyfiki spotkania)
  • Mikołaj może pojawić się na spotkaniu ze śnieżynką lub aniołkiem – pomocnikiem
  • wizyta św. Mikołaja i związane z nią szczegóły uzależnione są od: miejsca, ilości dzieci, Państwa preferencji i naszych wspólnych pomysłów
  • Mikołajowi łatwiej się pracuje, gdy dowie się czegoś o dzieciach, które w jego towarzystwie potrafią być niezwykle swobodne!

 

christmas-2867575_960_720