SKARB OCEANU

Obóz pływacko & wędrówkowo & językowy!

skarb oceanu

Obóz pływacko, wędrówkowo – językowy to propozycja dla dzieci, które uwielbiają pływanie, górskie wędrówki i naukę języków obcych poprzez zabawę!

Miejsce:

Zakopane-Harenda, Willa Wiktoria 2, 400 m. od wyciągu narciarskiego „Harenda”

Termin:

23.06-2.07 (23.06 jedziemy na obiad, 2.07 wracamy po śniadaniu).

Dla kogo?

dla dzieci chcących jechać na obóz samodzielnie, od 7 do 12 r. ż. W obrębie obozów skierowanych dla dzieci wyodrębnione zostaną dwie grupy dzieci – młodsza (7-9 l. /JUNIOR) oraz starsza (10-12/KIDS).

Zakwaterowanie:

Gościć będzie nas pensjonat „Willa Wiktoria 2” zlokalizowany przy ul. Harenda – w spokojnej, zacisznej okolicy, do której nie dociera zakopiański gwar (ale gwara już tak!). Dzieci rozlokowane będą w pokojach 3-5 osobowych. Posiłki:  śniadanie, obiad, przekąska, kolacja. Raz w trakcie trwania obozu nasza kolacja przeniesiona zostanie na plac zabaw i  pod wiatę, gdzie aktywnie spędzimy wieczór na grillu. W obiekcie do naszej dyspozycji pozostaje: sala zabaw, gdzie odbywać się będą zajęcia artystyczne, dyskoteka, konkursy oraz seans filmowy. W każdym pokoju znajduje się tv oraz łazienka. Do naszej dyspozycji pozostaje również odlotowy plac zabaw, a zaledwie 400 m. od pensjonatu – wyciąg, boiska do gier zespołowych oraz… sklep z lodami!

Co robimy na obozie?

Zajęcia zgodnie z motywem obozu realizować będziemy w schemacie – dzień z basenem + zajęcia językowe, dzień z wędrówkami, dzień innych sportów/rekreacji + zajęcia językowe). Zajęcia językowe mają na celu pobudzenie pamięci dzieci, ciekawości związanej z językami obcymi. Poznamy słowa najbardziej popularnych języków Europy! Nauczymy się witania i pozdrawiania – po włosku, hiszpańsku, francusku, ukraińsku! 

– zajęcia na basenie (Centralny Ośrodek Sportu, Zakopane) – 3x w trakcie trwania obozu

– piesze wędrówki górskie (wjazd wyciągiem narciarskim „Harenda”, spacer na Gubałówkę, poszukiwanie skarbów), wyjście na Krupówki

– rozgrywki drużynowe & zabawy ogólnorozwojowe (piłka nożna, siatkówka, zbijak itp.)

obóz małych detektywów – poszukiwania zaginionego pingwina (tak, tak – tego z Madagaskaru właśnie), odkrywanie tajemnic i trochę-tylko-mrocznych spraw naszych obozowych bohaterów. Może zagubili się w drodze na Gubałówkę? Albo kryją się gdzieś na boisku? Kto nie zna jeszcze czym są podchody, ten będzie miał wiele okazji, aby zmierzyć się z tą zabawą – strzałki, niecodzienne znaki, które ktoś namalował kredą. Przygotowane przez nas detektywistyczne historie z pewnością pobudzą do myślenia i działania!

– wieczorny seans filmowy

– potyczki drużynowe – podchody z szukaniem skarbu, wskazówek, strzałek i… pełne zagadek mentalnych! :)

– zabawy na świeżym powietrzu na placu zabaw (wyścigi drużynowe, indywidualne, pokonywanie przeszkód) – dwa place zabaw zlokalizowane przy ośrodku oraz drugi 800 m. dalej (siłownia na świeżym powietrzu dla dużych i małych)

– zabawy artystyczne: warsztaty pikselowe (koraliki hama), zajęcia rysowania, rysowanie własnych koszulek, warsztaty teatralne, karaoke.

– konkursy z nagrodami: konkurs czystości, konkurs talentów wszelakich „mam talent”

 zajęcia rolkowe w grupach zaawansowania

– obozowa dyskoteka & bal karnawałowy w środku lata!

– trzy bloki zajęć każdego dnia (po każdym posiłku)

Cena & co zawiera cena? 

– zakwaterowanie w obiekcie (Willa Wiktoria 2) w pokojach 3,4,5-osobowych

– pełne wyżywienie: 4 posiłki dziennie (dzień przyjazdu: obiad, kolacja; dzień wyjazdu: śniadanie)

– 3 bloki zajęć dziennie (zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne, konkursy, całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry)

– ubezpieczenie NNW

– wyjazdy na basen (w trakcie trwania obozu)

– całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry (trenerów pływania, jazdy na rolkach, wychowawców kolonijnych i pasjonatów sportów wszelakich).

✈ Transport:

transport w jedną stronę: 40 zł/40 zł – w obie strony (prosimy o zgłoszenie chęci podróżowania z nami przy zapisie dziecka na obóz).

Cena:

1845 zł

zniżka dla rodzeństwa: 50 zł/osoba

💌 Zgłoszenia & zapytania: 

Jadwiga Bryś, kontakt@dzieciakiwformie.pl 533 308 286

skarb oceanu (3)

Zobaczcie, jak było rok temu!