OBÓZ NARCIARSKI DLA DZIECI i RODZIN Z DZIEĆMI – KRAINA LODU

KRAINA LODU*

(Mizerna, stok w Kluszkowcach)

Jest, jest, mamy to! Mamy propozycję na drugi tydzień ferii małopolskich – obóz dla dzieci oraz rodziców z dziećmi KRAINA LODU. A pomimo nazwy na pewno emocje będą gorące! Dzieciaki w formie zapraszają do Mizernej nieopodal Jeziora Czorsztyńskiego, gdzie odbywać się będzie obóz sportowo-narciarski pełen uciech i radości wszelakich (stok w Kluszkowcach). Nasza propozycja to aktywne ferie na stoku, z nutką zabaw artystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z dzieciakową KRAINĄ LODU!

Termin: 18.02-25.02

Obóz narciarski skierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na nartach lub posiadają już pewne umiejętności i są w stanie odbywać szkolenie w grupie innych dzieci. Nasza propozycja na ferie zimowe to przede wszystkim  aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody w miłym towarzystwie dzieci i rodzin oraz instruktorów i opiekunów :)

Dla kogo? 

Dla dzieci w wieku 3–12 lat. Opcja – wyjazd samodzielny dziecka znajdującego się pod opieką instruktorów i opiekunów lub wyjazd dzieci  z rodzicami/opiekunami/dziadkami – wedle Państwa uznania, jeśli mają Państwo ochotę na wspólne ferie – z nami oraz swoimi pociechami :) Dzieci od 3 roku życia zapraszamy na lekcje indywidualne i udział w naszych zabawach.

FAQ – jakie dzieci dołączają do grupy, a które uczą się indywidualnie?

4

OŚRODEK (zakwaterowanie, wyżywienie, świadczenia)

Pensjonat „Wolski” w Pieninach, z którego okien rozciąga się widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Zaciszne miejsce oferujące ciszę i spokój w sąsiedztwie przyrody i górskich atrakcji zimowych. W bezpośredniej bliskości znajdują się średniowieczne zamki w Czorsztynie i Niedzicy, skansen w Kluszkowcach oraz liczne szlaki turystyczne. Każdy z pokoi (2, 3 lub 4-osobowy) posiada łazienkę i wyposażony jest w TV oraz telefon. Przy pensjonacie znajduje się boisko sportowe, plac zabaw, grill wraz z góralską wiatą z paleniskiem, która ugości 60 osób.

Pensjonat przygotował dla gości również ofertę fitness – siłownię (budynek obok) oraz saunę. Szczegóły związane z ofertą pensjonatu znajdą Państwo na oficjalnej stronie pensjonatu.

W cenie obozu zawiera się: 

kluszki

Co robimy po szkoleniu narciarskim?

1

Inne/szkolenia dla dzieci i dorosłych:

  • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy dzieci na szkolenie snowboard – szkolenie prowadzi najlepszy w tej części świata (sprawdzona informacja) instruktor jazdy na snowboard – Darek Ilnicki :) (Koszt obejmuje jedynie wypożyczenie sprzętu dla dzieci).
  • Podczas obozu, w wybrany dzień zapraszamy na darmowe szkolenie narciarskie dla dorosłych z podziałem na grupy zaawansowania. 
  • Szkolenie narciarskie dla dzieci „jeden na jeden” – lekcje pojedyncze lub w pakiecie w zależności od dostępności naszego trenera (przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia).

12669509_1131665863518633_4763269738896489744_n
Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok

 

Koszty wyjazdu:

Koszt wyjazdu dla dziecka (bez rodzica): 1290 zł

Koszt wyjazdu dla dziecka w wieku 3-6 lat nie biorącego udziału w grupowym szkoleniu narciarskim: 650 zł 
Koszt wyjazdu: dziecko 3-12 lat + rodzic: 1290 zł + 900 zł
Koszt wyjazdu: dziecko + rodzice: 1290 zł + 1800 zł

Dzieci do trzech lat – bezpłatnie.

Transport: 30 zł (w jedną stronę), 60 zł – w obie strony :)

Dzieci mogą również dojechać na miejsce odbywania się obozu z Rodzicami/opiekunami.

Będzie okazja na szaleństwa snowboard’owe…

… i na pewno wszyscy dostaną medal :)

Zapisy, zapytania prosimy kierować do obozowego DJ :)

A teraz bardzo poważnie – zapraszamy do kontaktu:

Jadwiga Bryś, kontakt@dzieciakiwformie.pl, 533 308 286

KIEROWNIK OBOZU:

Dariusz Ilnicki – właściciel Dzieciaków w formie, kierownik obozu, instruktor dyscyplin rozlicznych snowboardu oraz pływania. Chodzący wulkan energii oraz nieograniczonego optymizmu 24h/dobę. Głównodowodzący kadrą sportową w DwF, gdzie każdy instruktor i opiekun musi spełnić pierwsze oraz najważniejsze wymaganie: kochać dzieci i zarażać ich uczuciem do wszelkiej aktywności :)

5