OBÓZ NARCIARSKI DLA DZIECI I RODZIN Z DZIEĆMI – ZIMOWE KRÓLESTWO

 

*brak wolnych miejsc

ZIMOWE KRÓLESTWO – SZCZYRK

Lubicie zimę? My bardzo! A w tak pięknym miejscu tym mocniej. W tym roku zapraszamy Państwa do Szczyrku – gościć nas będzie ośrodek konferencyjno-szkoleniowy CIS położony w malowniczej dolinie rzeki Żylica. Proponujemy Państwu oraz dzieciom (w opcji znajduje się wyjazd rodzinny lub samodzielny dziecka) zimowisko narciarskie z animacją oraz opieką naszych instruktorów. Drodzy Państwo – zapraszamy do Zimowego Królestwa!

Obóz narciarski skierowany jest dla dzieci, które rozpoczęły już swoją przygodę z jazdą na nartach i chcą doskonalić swoje umiejętności lub posiadają umiejętności jazdy na nartach i chcą doskonalić niuanse jazdy w towarzystwie innych dzieci. Nasza propozycja na ferie zimowe to przede wszystkim aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody w miłym towarzystwie dzieci i rodzin oraz instruktorów i opiekunów :) Podczas obozu stworzymy (w zależności od ilości dzieci, wieku i umiejętności) grupy narciarzy: początkującą, średniozaawanoswaną oraz zaawansowaną

Rodzinny obóz i rodzinna atmosfera – tylko na naszych obozach!

snow-man-1788927_960_720

Termin: 10.02-17.02

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 3–12 lat. Opcja – wyjazd samodzielny dziecka znajdującego się pod opieką instruktorów i opiekunów lub wyjazd dzieci z rodzicami/opiekunami/dziadkami – wedle Państwa uznania, jeśli mają Państwo ochotę na wspólne ferie – z nami oraz swoimi pociechami :) Będzie nam bardzo miło i zapraszamy serdecznie! Dzieci od 3 roku życia – możliwość odbycia lekcji indywidualnych z trenerem.

FAQ – jakie dzieci dołączają do grupy, a które uczą się indywidualnie?

wdowi garb-co to jest- (1)

 

 

OŚRODEK (zakwaterowanie, świadczenia, wyżywienie)

cis osrodek

Pokoje oraz apartamenty 2 i 3 osobowe. Wszystkie pokoje z balkonami z widokiem na panoramę Beskidów, wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV, radio, bezprzewodowy internet, telefon oraz drobny sprzęt AGD.

Dla rodziców:

⦁ relaksująca sauna oraz darmowa lekcja grupowa jazdy na nartach z naszymi instruktorami.

Cena za obóz zawiera:

 

Cena nie obejmuje:

– kosztów karnetu na stok (negocjujemy i wykupujemy najtańszą z grupowych opcji).

Co robimy po szkoleniu narciarskim?

4

Oferta szkoleń indywidualnych – dzieci i dorośli

 

Koszty wyjazdu:

Koszt wyjazdu dla dziecka (bez rodzica): 1290 zł
Koszt wyjazdu: dziecko 5-12 lat + rodzic: 1290 zł + 900 zł
Koszt wyjazdu: dziecko + rodzice: 1290 zł + 1800 zł

***
Transport: 30 zł w jedną stronę, 60 zł – w obie strony
Dzieci mogą również dojechać na miejsce odbywania się obozu z Rodzicami/opiekunami.

KIEROWNIK OBOZU:

Dariusz Ilnicki – właściciel Dzieciaków w formie, kierownik obozu, instruktor dyscyplin rozlicznych snowboardu oraz pływania. Chodzący wulkan energii oraz nieograniczonego optymizmu 24h/dobę. Głównodowodzący kadrą sportową w DwF, gdzie każdy instruktor i opiekun musi spełnić pierwsze oraz najważniejsze wymaganie: kochać dzieci i zarażać ich uczuciem do wszelkiej aktywności :)

Zapisy: Jadwiga Bryś, kontakt@dzieciakiwformie.pl, 533 308 286 

5