Co jest grane?

piłkarsko & tenisowo & teatralny

skarb oceanu (2)

 

Miejsce: 

Rabka Zdrój, Royal Kompleks Wypoczynkowo-Szkoleniowy  – otoczony zielenią, u podnóża magicznych Gorców ośrodek… pełen magii! A dlaczego? Bo sami sobie ją zrobimy! Obóz CO JEST GRANE? dedykujemy dzieciom, które chcą grać w piłkę nożną, tenisa i lubią – produkowanie własnych teatralnych lalek! Nie zabraknie elementów artystycznych, śpiewania, piłki nożnej a nawet tenisa dla początkujących i zaawasnowanych! Sportowy i odlotowy – obóz przygodowy!

Termin:

3.07-12.07 (3.07 początek godz. 14:00, 12.07 – zakończenie obozu po śniadaniu)

Dla kogo:

dla dzieci chcących jechać na obóz samodzielnie, od 7 do 12 r. ż. W obrębie obozów skierowanych dla dzieci wyodrębnione zostaną dwie grupy dzieci – młodsza (7-9 l. /JUNIOR) oraz starsza (10-12 l./KIDS).

royal
https://royalkompleks.pl/

Zakwaterowanie/wyżywienie:

Royal Kompleks Szkoleniowo-Wypoczynkowy, Rabka Zdrój (najbardziej malownicze miejsce w Rabce!) to kompleks rekreacyjno-sportowy, na którego terenie znajdują się dwa korty tenisowe, boisko do siatkówki, wielofunkcyjne boisko, wypożyczalnia sprzętu sportowego, miejsce na ognisko, grill, plac zabaw dla dzieci, małpi gaj, piłkarzyki. Położony u podnóża Gorców zapewni nam aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody! Atrakcje w pobliżu ośrodka: park zdrojowy, tężnia solankowa, rabkoland, teatr lalek „Rabcio”. Czyste powietrze, piękne otoczenie i pyszne jedzenie – już nie możemy się doczekać!

Zakwaterowanie:

2,3,4 – osobowe pokoje dla dzieci. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję cyfrową oraz dostęp do Internetu.

Posiłki:

śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – serwowane w „royal-restauracji” (prawie jak u mamy!)

royal3
https://royalkompleks.pl/

Dodatkowe atrakcje & do naszej dyspozycji: boiska wielofunkcyjne, duży teren zieleni do zabawy, małpi gaj.

Co robimy na obozie?

Oferujemy trzy bloki zajęciowe: piłka nożna, tenis, zajęcia teatralne

Piłka nożna – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to pikuś przy tym, co dziać się będzie podczas naszych turniejów! Oczywiście efektem rozgrywek, meczy oraz ćwiczeń z trenerem piłki nożnej p. Darkiem będzie wielki mecz finałowy o Mistrzostwo obozów Dzieciaków w formie z kibicami i nagrodami! Wieloletnie doświadczenie trenera sprawi, że każdy z naszych obozowiczów wróci z wakacji lepszy od Messiego  szybszy od Ronaldo, strzeli więcej goli niż Lewandowski, Piątek i Milik razem wzięci (:  (albo innego, ulubionego bożyszcza z zielonej murawy!). Pamiętajcie, że prawdziwy piłkarz zna również szereg zasad panujących na boisku jak gra fair play! Liczymy na wiele owocnych karnych :) Nauka prowadzenia piłki ze zmianą kierunku, dryblingu, strzałów na bramkę, dośrodkowań, akcji dwójkowych i trójkowych. To wszystko co Was tam czeka. Treningi Realu Madryt przy wycisku jaki Wam szykujemy to bułka z masłem (: Na każdym treningu uczyć się będziemy nowych elementów które przydadzą się potem w meczu.  A dodatkowo każdy piłkarz jak wiecie jest niesamowicie sprawny i silny dlatego trochę brzuszków i ćwiczeń ogólnorozwojowych też tam będzie. Obóz przeznaczony jest dla zawodników na co dzień trenujących w klubach sportowych jak i dla tych traktujących piłkę nożną jako hobby (: A na deser turniej Milionerów z wiedzy o piłce nożnej? Ponoć ma być transmisja w TVN (: 

Tenis – chętnie zapoznamy Was z tym wyjątkowym sportem, który wymaga od zawodnika nie tylko siły i zwinności, ale także – sprytu, uważności, precyzji dobrej kondycji! Stworzymy grupę początkującą dla dzieci, które nie miały dotychczas okazji zmierzyć się z rakietą tenisową, jak również grupę tych z obozowiczów, które niuanse gry tenisowej posiadają w jednym paluszku. Emocjonujące widowiska na korcie tenisowym – mamy nadzieję, że dzieci pozwolą nam chociaż podawać piłeczki (: Na koniec obozu czeka nas Turniej Wielkiego szlema o puchar Dzieciaków w formie.

Zajęcia artystyczne & teatralneprzygotowujemy role i wystawiamy naszą własną sztukę! odwiedzamy teatr lalek „Rabcio”, przygotowujemy własnych bohaterów – lalki, które odgrywają role w naszym teatrze. Uczymy się dykcji i recytacji – a może mamy talent, aby być prawdziwym aktorem, kostiumografem lub reżyserem? Super zabawa w teatr i o teatrze z elementami plastyki i rysunku.

– zajęcia sportowe (piłka nożna, zabawy ruchowe, siatkówka) na wielofunkcyjnych boiskach sportowych znajdujących się na terenie obiektu

wyjście na basen odkryty (1 raz w trakcie trwania obozu)

wyjście do Rabkolandu (1 raz w trakcie trwania obozu)

– podchody, gra terenowa-drużynowa

– zabawy ogólnorozwojowe (ciuciubabka, raz dwa trzy babajaga patrzy, zbijak, zabawy z chustą klanza, szarfami itp.)

KIDS CHALLANGE – pokonaj tor przeszkód (wspinanie, czołganie, skakanie!)

– piesza wędrówka (park zdrojowy, atrakcje Rabki) z motywem poszukiwania skarbu oraz mapą

warsztaty teatralne oraz odwiedziny Teatru Lalek – dla chętnych dzieci

rozgrywki piłki nożnej dla chętnych pań i panów

zajęcia tenisowe (poziom początkujący & zaawansowany )

konkursy: konkurs czystości & konkurs talentów wszelakich czyli obozowy „mam talent!”

– karaoke & BAL KARNAWAŁOWY W ŚRODKU LATA!

– warsztaty pikselowe: kolorowe układanki dla każdego 

 

 

Cena & co zawiera cena:

– zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych (Royal Kompleks)

– pełne wyżywienie: 4 posiłki dziennie (dzień przyjazdu: obiad, kolacja; dzień wyjazdu: śniadanie)

– 3 bloki zajęć dziennie (zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne, konkursy, całodobowa opieka wykwalifikowanej kadry)

– ubezpieczenie NNW

– całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry (trenerów pływania, jazdy na rolkach, wychowawców kolonijnych i pasjonatów sportów wszelakich)

skarb oceanu (3)

✈ Transport:

transport w jedną stronę: 40 zł/40 zł – w obie strony (prosimy o zgłoszenie chęci podróżowania z nami przy zapisie dziecka na obóz).

Cena:

1890 zł

zniżka dla rodzeństwa: 50 zł/osoba


💌 Zapisy & kontakt:

Jadwiga Bryś, kontakt@dzieciakiwformie.pl 533 308 286

royal2
https://royalkompleks.pl/

 

Wakacje z nami nigdy nie są nudne!