ŁYŻWY – nauka jazdy & doskonalenie

Łyżwy realizujemy na najbardziej odlotowym lodowisku na świecie – ICE PARK Kraków (przy krakowskich błoniach, Park Jordana) – jako, że są to zajęcia sezonowe i związane z lekkim mrozikiem – tym mocniej na nie zapraszamy!

2

Nauka: Grupa od 1 do 6 osób, obejmująca początkujących, gwarantuje indywidualne podejście i przekazanie podstawowej wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się na rolkach. Dzieci bardzo szybko oswajają się dzięki temu z rolkami i zaczynają doskonalić umiejętności.

Doskonalenie: Grupa przeznaczona dla dzieci, które potrafią samodzielnie poruszać się na rolkach/łyżwach. Specjalny program nauki oraz wykwalifikowani instruktorzy pomagają doskonalić technikę oraz styl jazdy. Dzieci uczą się także w bezpiecznych warunkach wykonywać ewolucje na rolkach oraz biorą udział w zabawach sportowych.

MIEJSCE/GODZINA – zajęcia nauki jazdy na łyżwach

sobota, 11:15, 12:15, 13:30 (11:15, 12:15 – dzieci początkujące od 4 r.ż., 13:30 – dzieci średnio oraz zaawansowane)

Ice Park, lodowisko w krakowskim Parku Jordana

Prosimy o przybycie około 20 minut przed zajęciami, aby na spokojnie zakupić bilet, przebrać się, dopasować łyżwy, nie spieszyć się i nie stresować :) Prosimy o punktualne przybycie, aby trener w całości zajął się grupą jeszcze przed wejściem na taflę lodowiska.

ZAPISY – ze względu na ograniczoną ilość osób w grupie, bezpieczeństwo oraz dbałość o zaawansowanie w konkretnych grupach zapis dziecka na zajęcia jest obowiązkowy. Zapisy na zajęcia sobotnie realizujemy do piątku, do godziny 18:00. 

Monika Ilnicka, 533 308 286

kontakt@dzieciakiwformie.pl – Jadzia Bryś 

MINIMALNY WIEK

4 lata

CZAS TRWANIA

45 minut

KOSZT 

35 zł/zajęcia + wejście na lodowisko (płatne w kasie lodowiska)

ZAPISY – obowiązkowe ze względu na bezpieczeństwo i małe grupy

mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl 

Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

1

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA ŁYŻWIARSKIE

  • KASK – bez niego nie możemy przyjąć dziecka na zajęcia, jest bardzo ważny
  • RĘKAWICZKI – najlepiej nieprzemakalne, takie jak na narty. Cienkie rękawiczki natychmiastowo będą mokre, nie są również bezpieczne. 
  • Dzieci na poziomie początkującym zaleca się ubrać w spodnie narciarskie – z racji początkowych doświadczeń na tafli będziemy uczyć się chodzić, wstawać, upadać – dzieci często też spędzają dużo czasu na lodzie siedząc – prosimy o odpowiedni ubiór, który zabezpieczy dzieci przed zimnem oraz będzie amortyzować ewentualne upadki. Pod kask można ubrać (zamiast czapki z pomponem) np. narciarską kominarkę.
  • Mile widziane – ochraniacze (takie jak na rolki) na kolana czy na łokcie (mniej ważne). Nie trzeba ubierać ochraniaczy na nadgarstki.