FIT RODZINKA – w Krainie Szalonego Oscypka

 

Eat, Drink &Be Thankful (1)

 

Chwila wytchnienia dla rodziców lub dziadków, chwile radości dla dzieciaków, którzy dostają to, co tygryski lubią najbardziej – doskonała zabawa z naszymi instruktorami i opiekunami, gdy w zanadrzu mama lub tata próbują dorównać swoim dzieciakom we wszystkim tym, co aktywne, sportowe i relaksujące! O co chodzi? O wakacje z Dzieciakami w formie! Spotykamy się i wczasujemy w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski – Zakopane-Kościelisko u zbocza Gubałówki; najprawdziwsze Podhale, prawdziwa bajka i gratka dla wczasowiczów! Ośrodek, który ugości „dzieciakowych” gości zlokalizowany jest na zielonym szlaku, który wiedzie z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę, a panorama Tatr budzić nas będzie i usypiać do bajkowego snu! Największe atrakcje Zakopanego, najpiękniejsza panorama Tatr w spokojnej, rodzinnej, cichej atmosferze.

1

Termin: 14-22.07 (9 dni)

Miejsce: Kościelisko, Cztery Pory Roku

Cena wyjazdu dla dziecka: ZAPIS marzec-kwiecień: 1675 zł, ZAPIS kwiecień-maj: 1745 zł

Cena wyjazdu dla rodzica/opiekuna: 1300 zł (niezmienna bez względu na termin dokonania zapisu)

Pełne wyżywienie: 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja). Grill w regionalnym góralskim stylu w ramach kolacji w wybrany dzień wypoczynku.

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4,5-osobowe z komfortową, indywidualną łazienką (prysznic, suszarka do włosów itp.)

Specyfika wyjazdu: Obóz dla rodzin z dziećmi – wypoczynek spod samiuśkich Tater 

pokoje-willa_1

 

Obozowa niespodzianka dla naszych gości:

4pory-chocholowskie-termy_0

Co dalej? Sami zobaczcie…

Co_ kiedy_ gdzie_ (20)

 

Transport: 40 zł/w jedną stronę; 80 zł/w dwie strony. 

Cena obejmuje: ubezpieczenie NNW każdego uczestnika, 9 dniowy pobyt – zakwaterowanie i pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie oraz regionalny grill), wyjazd do Term Chochołowskich, zajęcia programowe, opieka nad uczestnikami – wychowawcy kolonijnego oraz instruktorów, trening dla dorosłych w wybrany dzień (jogging lub trening funkcjonalny do wyboru), zajęcia rolkarskie i sportowe – dostosowane do wieku naszych uczestników (podchody, tropienie skarbów, łamigłówki, ping pong itp., korzystanie z infrastruktury ośrodka – plac zabaw, piaskownica dla dzieci), wycieczka do Zakopanego, przygodowe wędrówki, zajęcia survivalowe, pełne wyżywienie (3 posiłki) oraz zakwaterowanie w pokojach z łazienkami w przepięknej scenerii i z domową kuchnią góralską, korzystanie z infrastruktury ośrodka dostępnej w naszej ofercie. Cena nie zawiera żadnych dodatkowych kosztów.

REGULAMIN (4)

REGULAMIN (1)

REGULAMIN (3)