Gran Baita – włoskie wakacje & śnieżne minionki

Ciao, belli!

Mamy to – włoska propozycja rodzinna na pierwszy tydzień ferii poleca się wszystkim o gorących sercach i temperamentach! Jedziemy na włoskie stoki, celebrować wyjątkową atmosferę Italii, zimy, śniegu, słońca i wspólnej, doskonałej zabawy! Wyjazd rodzinny kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą spędzić wyjątkowy czas w fajowym miejscu, z dziećmi oraz instruktorami dzieciaków w formie, którzy to z kolei zadbają o formę Waszych dzieci i uraczą Państwa wolnym czasem na własne wygibasy na stoku! To co, ladies & gentalmens – jedziemy?

hotel-gran-baita-summer

 

 

 

 

A śniegu nie zabraknie na pewno ☃

 

Termin: 19.01-26.01

 

Dla kogo:

Wyjazd dedykujemy rodzinom – w konfiguracji zależnej od tego, kto ile dostanie urlopu! :-) Zapraszamy rodziców z dziećmi, dziadków, wujaszków i ciocie z pociechami, którzy marzą o włoskim śniegu, słońcu i dużej dawce wspaniałej zabawy. My organizujemy szkolenia narciarskie (oraz snowboard’owe na deser) dla Państwa pociech, a opiekunowie mogą w tym czasie zaserwować sobie wspaniałe chwile na stoku.

Grupy zaawansowania, dedykowane dzieciom, zależne będą od tego, jacy narciarze (wiek, poziom, umiejętności) wyrażą chęć na wyjazd. Przewidujemy: 2 grupy narciarskie dla dzieci (średnio i zaawansowana – dzieci 6-13 r.ż.) & (przedszkole narciarskie – lekcje indywidualne lub w małych mini-grupach – w zależności od dostępności i możliwości czasowych naszych instruktorów).

 

Nocleg/zakwaterowanie:

Cristallo Club & Wellness Hotel Aprica

na terenie Hotelu znajdują się: mini klub dla dzieci , centrum odnowy biologicznej – basen z hydromasażem, sauna, siłownia, bar, restauracja.

Hotel usytuowany jest bardzo blisko stoków narciarskich oraz centrum miasteczka Aprica.

Wyżywienie:

2 posiłki dziennie w cenie wyjazdu – śniadanie & kolacja

zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych (w zależności od zapotrzebowania) z balkonem

Stok:

400 metrów od naszego hoteli znajduje się kompleks stoków i wyciągów narciarskich Baradello; a krótki spacer „a piedi” zaprowadzi nas do centrum miejscowości Aprica.

 

Co zawiera cena wyjazdu?

– codzienne pięcio-godzinne szkolenie grupowe dla dzieci (10:00-12:30, przerwa na obiad, 13:30-15:00)

– szkolenie snowboardowe dla chętnych dzieci oraz dorosłych

– animacje i opieka nad dziećmi w godzinach popołudniowych, po zrealizowanym szkoleniu narciarskim zapraszamy na blok zajęć rekreacyjnych, sportowych, artystycznych; seanse filmowe, dyskoteka, obozowy „chrzest”, gala finałowa z medalami, planszówki, zabawy integracyjne itp.

– nocleg, zakwaterowanie, 2 posiłki dziennie

– ubezpieczenie NNW dla każdego obozowicza – małego i dużego

 

Czego nie zawiera cena?

– karnetów na stok (skipass)

– dojazdu na miejsce (Cristallo Club & Wellness Hotel – Via Pineta, 2 – 23031 Aprica)

– posiłków na stoku w trakcie przerwy w szkoleniu narciarskim

 

Dojazd:

Cristallo Club & Wellness Hotel – Via Pineta, 2 – 23031 Aprica – dojazd rodzin we własnym zakresie.

Kierownik obozu:

Dariusz Ilnicki

Zapisy/szczegóły/zapytania:

Monika Ilnicka, biuro@dzieciakiwformie.pl 

Video Player